Teade

Collapse
No announcement yet.

kust saab videomaki trükiplaate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kust saab videomaki trükiplaate

    vaja oleks PHILIPS (VCR) 550 või 750/58 töötav trükiplaat!

    #2
    tundub et mure on suur,aga pakkuda pole kellelgil.mis sul siis vana plaadiga juhtus?

    Comment


      #3
      Originally posted by kreeklane@May 23 2006, 22:25
      tundub et mure on suur,aga pakkuda pole kellelgil.mis sul siis vana plaadiga juhtus?
      asi selles et kasuisa parandab videomakke, aga trükkiplaate on raske saada ja tema ei kasuta arvutit nii et panin teema üles

      Comment


        #4
        Kui huvitab,siis on mul hunnik videomakke varuosadeks pakkuda.Enamus täiesti komplektsed.
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          Originally posted by Ints@May 25 2006, 11:29
          Kui huvitab,siis on mul hunnik videomakke varuosadeks pakkuda.Enamus täiesti komplektsed.
          ma uurin asja aga ma arvan et kasuisa tunneb selle vastu huvi küll, mis te muidu vastu tahate saada

          Comment


            #6
            ma uurin asja aga ma arvan et kasuisa tunneb selle vastu huvi küll, mis te muidu vastu tahate saada
            25.- tk ,kui võtab vähemalt 4tükki.Ühekaupa ma ei viitsi saatmisega tegelema hakata.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #7
              Originally posted by Ints@May 26 2006, 09:26
              ma uurin asja aga ma arvan et kasuisa tunneb selle vastu huvi küll, mis te muidu vastu tahate saada
              25.- tk ,kui võtab vähemalt 4tükki.Ühekaupa ma ei viitsi saatmisega tegelema hakata.
              ja teil on philipsi omi ka?

              Comment


                #8
                kui hästi otsida,siis selgus et on ka vr550.mida vastu pakkuda on?

                Comment

                Working...
                X