Teade

Collapse
No announcement yet.

video bussi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    video bussi

    Mõte selline.Panna bussi (14 kohta) muundur12/220,monitor 17 TFT ja vastavalt vajadusele videomakk või läpakas (DVD).Kui võimas peaks olema muundur või milline?Milline ühendus videomaki ja monitori vahel? Makil kui ma ei eksi siis RCA pistik (paras vana makk).Aga kuidas häälega lood? Kas läbi autoraadio? Kõlarid taga olemas.

    #2
    Vs: video bussi

    500W peaks asja ära ajama vabalt.Vaata,kui palju monitor tarbib(enamasti amprites antud) ja kui palju videomakk ning sellest saad täpsema järelduse teha.
    otsija

    Comment


      #3
      Vs: video bussi

      Tavalist monitori ei saa üldjuhul niisama lihtsalt videomakiga ühendada, vaja mingit lisaplokki, mis muudab videomaki signaali (PAL,rgb või komposiit, RCA puhul komposiit) monitori jaoks söödavaks või siis mingit TV-monitori.

      Comment


        #4
        Vs: video bussi

        Olen ühes bussis näinud sellest see mõte tuligi.Taloli hääl läbi raadio võimu pandud.

        Comment


          #5
          Vs: video bussi

          parema tulemuse annaks 14``teleri kasutamine.videomaki ja läpaka asemel on mugavam kasutada dvd mängiv autoraadiot.ruumi võtab vähem ja heli pärast ei pea muretsema.
          kui natuke vaeva näha,siis võib leida ka 12V pealt mängiva teleri.siis ei pea muunduri peale raha raiskama.

          Comment


            #6
            Vs: video bussi

            Esmalt postitatud kreeklane poolt
            parema tulemuse annaks 14``teleri kasutamine.videomaki ja läpaka asemel on mugavam kasutada dvd mängiv autoraadiot.ruumi võtab vähem ja heli pärast ei pea muretsema.
            kui natuke vaeva näha,siis võib leida ka 12V pealt mängiva teleri.siis ei pea muunduri peale raha raiskama.
            Jah selle rahakoti suuruse kineskoobiga plönni leiad 12V-se.OK tegelikult ma ei tea võibolla on ka suure 14 tollise kuvaga 12 voldi peal töötavaid,aga isiklikult pole kuulnud/näinud.
            otsija

            Comment


              #7
              Vs: video bussi

              on täitsa olemas.mitmed Roadstari mudelid,Erissonid jne.tuleb lihtsalt ringi vaadata.kindlasti on veel teisigi,aga kohe ei tule meelde.

              Comment

              Working...
              X