Teade

Collapse
No announcement yet.

auto TV antenn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    auto TV antenn

    luna poes maksavad need palju palju siis mõtlesin et v
    iks ise kompunnida aga oleks abi vaja.'kki keegi teab mõnda skeemi soovitada vms.

    #2
    Vs: auto TV antenn

    Ega autos raadiolainete levimise seaduste vastu saa. Hea TV pilt vajab ikka korralikku suundantenni ja seda autole ei pane..Traadijupist ja vingest võimendist pole kasu.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: auto TV antenn

      et soov selline et kui ma praegu tahaksin tvd vaadata siis ma pean asja oma kohapealt välja võtma, sikutama välja antenni ja siis seda aparaati käes hoidma ja siis vaatama. siis tahaksin mina et ma lükkaks mingi antenni juhtme väli antenni pistikusse mis oleks veetud ntx pagassi ja siis pagassiluugi alla mingi antenn panna... kas siis võimuga või ilma aga oleks soov mingit skeemi saada kuidas sellist asja teha mis võtaks enamvähe etv tv3 ja K2 linnas välja

      Comment


        #4
        Vs: auto TV antenn

        Targemad parandagu, aga minuteada ei ole üldjuhul kvaliteetse varjudeta värvilise pildi vastuvõtmine autos võimalik . Või peab see auto seisma vaatevälja takistusteta masti poole kohas.
        Võibolla digiTV......
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Vs: auto TV antenn

          no kuidas siis toa teleka toa antennid mängivad??

          Comment


            #6
            Vs: auto TV antenn

            Ega autos enne korralikku TV vastuvõttu ei saa,kuniks meil TV ülekanne digitaalseks ei muutu.Loodame,et see toimub varsti.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #7
              Vs: auto TV antenn

              Esmalt postitatud xTc18 poolt
              no kuidas siis toa teleka toa antennid mängivad??
              Aga nende pildiga oled rahul ?
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Vs: auto TV antenn

                no kle kui sul ei tule kaabel tuppa ja sulö ei ole sel hetkel võimalik kaablit sisi võtad välja toa antenni surud teleka taha ja krutid sealt pildi välja ja vaatad(vähemalt mina teen nii) võibolla sina hakkad mingit sateliiti keldris valmistama aga jah oleksin rahul kui tulex pilt kuid ei pea ju olema digitv tasemel...

                Comment


                  #9
                  Vs: auto TV antenn

                  Küsiks siia vahepeal seda, et mul sattus kätte 2võimendiga ning nelja 3.5mm kõrvaklapi otsaga(mõeldud telekale millel on 4x ant sisendid) autoantenn, mida saab klaasi peale kleepida, et kuidas ma need neli otsa kõik üheks saan, endale telekas millel ainult 1 ant sisend. Kas keeran lihtsalt kokku või peab mingi filtri vahele ka panema?

                  Comment


                    #10
                    Vs: auto TV antenn

                    Esmalt postitatud kait poolt
                    Küsiks siia vahepeal seda, et mul sattus kätte 2võimendiga ning nelja 3.5mm kõrvaklapi otsaga(mõeldud telekale millel on 4x ant sisendid) autoantenn, mida saab klaasi peale kleepida, et kuidas ma need neli otsa kõik üheks saan, endale telekas millel ainult 1 ant sisend. Kas keeran lihtsalt kokku või peab mingi filtri vahele ka panema?
                    müü 1 võimendi mulle

                    Comment

                    Working...
                    X