Teade

Collapse
No announcement yet.

Telekas pläriseb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telekas pläriseb

    Tervist, mul on vanavanemate telekaga probleem. Nimelt hakkas see ühel hetkel lihtsalt plärisema nii et suht võimatu on vaadata, sest õige heli on peaaegu täiesti summutatud. Peale selle on tal juba pikemat aega kanalihoidmisega probleeme, mis väljendub selles, et mingi kanalinumbri valimise järgselt kaotab ta paari sekundi jooksul sageduse ära. Imelikul moel jääb ta kahe numbri vahel klõpsides paika. Nüüd, kus majas on DigiTV, pole vaja enam kanaleid klõpsida ja see probleem nii väga ei segagi, kuid just see plärin...
    Tegu on odavamat sorti telekaga Goldstar.
    Küsimused on mul siis järgmised:
    1) Mis pildikasti vaevata võib? Saaks seda ise parandada?
    2) Kas on mõtet parandada või hoopis mingi uuem TV muretseda?

    Tänud.

    #2
    Vs: Telekas pläriseb

    plärin on selline ebamäärane mõiste,esimese hooga ei tekki isegi mingit ettekujutust.kui oleks tugev sahin,siis pakuks et helisüsteem on vale(B/G asemel D/K)
    seda,et kanalit ei pea,põhjustab tavaliselt AFT pool,mis on häälestusest väljas.seda võib proovida hästi etevaatlikult reguleerida.

    Comment


      #3
      Vs: Telekas pläriseb

      Jah, tugev sahin, aga samas ka siuke plärin või ragin, et noh tavalisest sahinast ikka erineva kõlaga. :P Aga kuna ma telekatest suurt ei jaga, siis äkki oskad täpsustada kust seda helisüsteemi muuta ja mismoodi toda AFT pooli reguleerida? Kas ei ole võimalik, et viga on mõlema häda puhul ühes asjas?

      Comment


        #4
        Vs: Telekas pläriseb

        kuidas ma täpsustan,kui sa oled teleri margi pealt kokku hoidnud.

        Comment


          #5
          Vs: Telekas pläriseb

          Noojah, ise ma seda soetanud pole, aga odav on ta tõesti. Ehk oskad siis öelda, kas selle kuskile parandusse viimine tasuks ära?

          Comment


            #6
            Vs: Telekas pläriseb

            kõik oleneb kineskoobist.kui pilt on ilus ja värvid kõik olemas,siis tasub alati parandamist

            Comment


              #7
              Vs: Telekas pläriseb

              Hmm..selge siis. Oskate soovitada mingit head hinna/kvaliteedi suhtega telekaparandust, mis asuks Tallinnas? Mis hinnavahemikku see remondihind võib jääda, kui oletada, et tüüner on omadega õhtal?

              // Pagan, märkasin alles nüüd, et teil remondifoorum ka olemas. Võibolla mõni heatahtlik moderaator aitab teemat sinna üle kanda. Vabandan.
              viimati muutis kasutaja freewingonboard; 15 m 2006, 20:22.

              Comment

              Working...
              X