Teade

Collapse
No announcement yet.

probleem samsung lcd televiisoriga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem samsung lcd televiisoriga

    pool aastat vana lcd käinud kaks korda remondis aga viga pole leitud. nimelt lülitab televiisor minu magamistoas ennast ilma minu nõusolekuta suvalisel ajal välja sisse. ja tavaliselt seda kõige põnevama koha juures. lihtsalt plõks ja teine kord kuni minut on vaikust ja siis hakkab jälle ise tööle. siis üks kord ei lülitunud õhtul üldse sisse ei puldist ega paneeli nupust ja hakkas tööle keset ööd kui ma juba ammu magasin. remondist öeldi, et võib olla annab pult valesid signaale. võtsin puldil patareid välja aga ikka sama jama. mõni päev jälle, isegi mitu päeva järjest, ei juhtu midagi, mängib ilusti.
    äkki keegi oskab öelda mis koterman see võib olla?
    muide lugedes siin eelnevaid probleeme kus tv piniseb siis sellel on ka kuulda surinat aga mitte väga tugevat, et kas see on normaalne.

    #2
    Vs: probleem samsung lcd televiisoriga

    alustuseks-täielik mudeli nimetus?
    vaine surin on normaalne,see näitab et teler töötab.

    Comment


      #3
      Vs: probleem samsung lcd televiisoriga

      mudel samsung lcd LE32R51B

      Comment


        #4
        Vs: probleem samsung lcd televiisoriga

        Et oled öösel magamistoas ja kõige põnevama koha peal läheb telekas käima? Siis tuleb juhe tagant ära tõmmata
        Ilmselt on asi liiga häiretundlik ja kui naabrer elektripliiti lülitab, mõtleb hoopis vusser et tema peab ennast lülitama.
        Kui majas on olemas UPS, võiks läbi selle asja proovida toita, samuti võib aidata karp, mis ei lase läbi antenni särtsu sisse tulla.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Vs: probleem samsung lcd televiisoriga

          aga kas see on siis normaalne, et "asi on nii tundlik". kusjuures lähim naaber on 300 m kaugusel? aga tänan soovituse eest, proovin upsiga.

          Comment


            #6
            Vs: probleem samsung lcd televiisoriga

            kui see teler nii uus on,kas teda kuidagi ringi vahetada ei anna?hetkel häirib see viga ehk suhteliselt vähe,aga sellised vead on süveneva iseloomuga ja aasta,kahe pärast on ta üldse surnud.
            pakun et viga on tarkvaras.teoreetiliselt on see uuendatav aga praktikas on asi keerukam.

            Comment


              #7
              Vs: probleem samsung lcd televiisoriga

              Esmalt postitatud katrin poolt
              pool aastat vana lcd käinud kaks korda remondis aga viga pole leitud. nimelt lülitab televiisor minu magamistoas ennast ilma minu nõusolekuta suvalisel ajal välja sisse.
              Kas ainult magamistoas? Võiks kõik muud seadmed lahti ühendada, asukohta muuta, vms. Mis garantii ütles? Kas nad ei näinud sama olukorda või ei oska parandada?

              Üldiselt ma viiks selle poodi tagasi ja tänitaks seal seni, kuni ringi vahetavad või raha tagasi annavad.

              Comment


                #8
                Vs: probleem samsung lcd televiisoriga

                Esmalt postitatud katrin poolt
                aga kas see on siis normaalne, et "asi on nii tundlik". kusjuures lähim naaber on 300 m kaugusel? aga tänan soovituse eest, proovin upsiga.
                Ei ole normaalne.
                Kui naaber nii kaugel siis lähim alajaam veel kaugemal? Vahest ei tule seinast piisavalt kvaliteetne elekter.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment

                Working...
                X