Teade

Collapse
No announcement yet.

Vene värviline telekas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Et teema oleks lõpetatud siis sain teleka korda, sai toiteplokis paari potekat näpitud ja oligi asi korras, räägiti, et mingi pinge peab olema täpselt 12V aga mul oli 5V, vahest 9V, see sama mida martinj käskis mõõta. Sellise vea puhul võib viga ka stabilisaatoris olla.
    Ja mina pidin kolm aastat ühikas ootama kuna telekas soojeneb :P
    msn: pois11@hotmail.com

    Comment


      #17
      Et teema oleks lõpetatud siis sain teleka korda, sai toiteplokis paari potekat näpitud ja oligi asi korras, räägiti, et mingi pinge peab olema täpselt 12V aga mul oli 5V, vahest 9V, see sama mida martinj käskis mõõta. Sellise vea puhul võib viga ka stabilisaatoris olla.
      Ja mina pidin kolm aastat ühikas ootama kuna telekas soojeneb :P
      vaheta ära see seadetakisti, mis on toiteplokis, usun, et varsti hakkab jälle see jama peale, need vene seadetakistid võivad suht saastad olla, aga sellisel juhul peaks rusikaga virutades pilt ju paremaks minema
      ja pofülaktika mõttes vaheta seal ka lüüdid ära
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #18
        Jah ma tegelengi sellega juba, sest see 12V kõigub seal pidevalt, peab pidevalt paika keerama, ootan skeemi tegelikult, et täpselt näha mida vahetada. Esmaspäev saan alles, keegi võiks öelda milline on seal stabilisaator, seadme takistid ja vahetab lüüdid ka ära.
        msn: pois11@hotmail.com

        Comment


          #19
          Jah ma tegelengi sellega juba, sest see 12V kõigub seal pidevalt, peab pidevalt paika keerama, ootan skeemi tegelikult, et täpselt näha mida vahetada. Esmaspäev saan alles, keegi võiks öelda milline on seal stabilisaator, seadme takistid ja vahetab lüüdid ka ära.
          mis marki toiteplokk seal on mingi mp -3-1 või uuem, see peaks kuskil plaadi nurgas olema kirjas. Kas ükski teine pinge ei kõigu ???
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #20
            Toiteplokk on -3-3C ja kõigub 12V
            msn: pois11@hotmail.com

            Comment


              #21
              Toiteplokk on -3-3C ja kõigub 12V
              sellisel juhul kontrolli, kas pinge stabilitronil kah k6igub ? kui jah siis on suure tôenäosusega stabilitron ise 6htal aga vôib praktiliselt suvaline jupp 12 V ahelas olla
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #22
                Milliseid plokke sul vaja on, vaata äkki on mingi tüüp peale kirjutatud, mingisuguseid plokke peaks mul olema... kuigi ei tea kah, mäletan et kunagi sai palju vene telekate juppe prügikasti poole teele saadetud, aga vaatan kas leidub midagi. Kui leian mõne sobiva jupi, saad selle tasuta, kui ise järgi tulete.
                ...

                Comment


                  #23
                  Viitsid Jõhvi sõita, siis mul pool garaazi vene kolmanda-neljanda põlvkonna telekate romu täis, saad sina vajaminevad plokid, mina garaazi ruumi...
                  Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

                  Comment


                    #24
                    Minu telekal on jälle see jama, et vahel sisse lülitades hakkab ta vastikult "pinisema". Kui natuke (pool tundi) sees on, siis kaob ära.
                    Kui rusikaga ühe läraka panen, siis jääb pinisemine järgi.
                    Vahest ei aita ka see.
                    Mis arvate millest see "pinisemine"????
                    Ma kardan, et see "piniseja" on kõrgepinge trafo. Võibolla
                    ka nn. "külmad" jooted.

                    Comment


                      #25
                      Minu telekal on jälle see jama, et vahel sisse lülitades hakkab ta vastikult "pinisema". Kui natuke (pool tundi) sees on, siis kaob ära.
                      Kui rusikaga ühe läraka panen, siis jääb pinisemine järgi.
                      Vahest ei aita ka see.
                      Mis arvate millest see "pinisemine"????
                      Ma kardan, et see "piniseja" on kõrgepinge trafo. Võibolla
                      ka nn. "külmad" jooted.
                      Ei, see pole üldjuhul reatrafo, üks püsimagnetiga korrigeerimispool teeb seda, mina olen nendele tavaliselt tikkusid ja paberit vahele ajanud, keegi kuskil soovitas epoliimi ajada..asub vist realaotuse üleval nurgas(pead ei anna)
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #26
                        Jah, realineaarsuse regulaator on see. Tõsi, vahest on reatrafo ise ka vilistanud.
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #27
                          :P Ühesõnaga valan kogu selle kupatuse EPOga üle ja asi ants. :-/

                          Comment


                            #28
                            Aaa ei pannudki tähele, et paljud lahked inimesed pakuvad teleka juppe. Aga sain telku juba ammu korda... Täpselt ei teagi mis viga aga toiteplok oli läbi.. Märkasin õismäel, et keegi oli samasuguse teleka välja visand... keerasin  kruvika kylge, kiskusin ja sorisin nagu prükkar vajalikud plaadid välja ;D Igatahes peale toiteploki vahetamist sai telekas korda.  
                            msn: pois11@hotmail.com

                            Comment


                              #29
                              Mis arvate millest see "pinisemine"?
                              kui ta on selline vile moodi siis teeb seda RLS
                              (vene tähtedega) see selline põidla suurune junn
                              mille keskel on mähis ja otstes ferriidid,
                              asub tavaliselt reaplaadi ülaservas,
                              lülita telekas välja, lase selle junni vahed
                              suvalist silikoni täis
                              ja oota kuni silikon ära kuivab.
                              siis peaks asi lahendatud olema.

                              Comment

                              Working...
                              X