Teade

Collapse
No announcement yet.

Komponent video ühendus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Komponent video ühendus

    Juhe jääb juhtmeks, sõltumata sellest mis signaali ta kannab. Seega tuleb uuesti ja korralikult üle vaadata, kas teleka sisend on häälestatud komponendi vastuvõtuks (äkki sama sisendit saab konfida kuidagi?) ja kas DVD väljund on konfitud samasuguseks. Eelnevast tekstist jääb mulje, et juhtme üks soon (pistik) on katki - kas proovised seda soont asendada teise juhtmega? või on tegemist s-video signaaliga.

    Minul näiteks jääb komponent sisendi kaudu pilt siniseks ja punase juhtme lahtitõstmine ei mõjuta pilti, siis kui DVD väljund on S-video !
    viimati muutis kasutaja a1; 26 m 2008, 09:45.

    Comment


      #17
      Vs: Komponent video ühendus

      Esmalt postitatud a1 poolt
      Juhe jääb juhtmeks, sõltumata sellest mis signaali ta kannab. Seega tuleb uuesti ja korralikult üle vaadata, kas teleka sisend on häälestatud komponendi vastuvõtuks (äkki sama sisendit saab konfida kuidagi?) ja kas DVD väljund on konfitud samasuguseks. Eelnevast tekstist jääb mulje, et juhtme üks soon (pistik) on katki - kas proovised seda soont asendada teise juhtmega? või on tegemist s-video signaaliga.

      Minul näiteks jääb komponent sisendi kaudu pilt siniseks ja punase juhtme lahtitõstmine ei mõjuta pilti, siis kui DVD väljund on S-video !
      Telekal minu arust ei anna konfida ja kuidas seda DVD väljundit konfida juhendis sellist juttu ei ole.
      Ma tõstsin sinise punasess siis mõjutas pilti aga punasega ei mõju midagi nii, et järelikult DVD poole pealt on viga, et punasesse signaali ei anna.
      juhe on terve.

      Comment


        #18
        Vs: Komponent video ühendus

        Nüüd siis ühendasin prooviks arvuti videokaardist komponent Y Pb Pr telerisse ja ilus pilt arvutist olemas ilma probleemiteta.
        Nüüd siis viga DVD-mängijas, omaarust olen seal menüüs olen kõik läbi proovinud.

        Comment


          #19
          Vs: Komponent video ühendus

          Mul on siiani selgusetu kas andmete järgi peaks Pioneer DV-490V componendiga näitama Samsung CW-29Z418T telerisse.
          Pioneeri menüüs ei saa nagu rohkemat teha, kui seal äkki mõnda salamenüüd ei ole. Tarkvara versioon peaks orginaal olema see on: REGION:2 ROM VERSION:YDB6419A aga see vist ei tohiks sellele lugeda.

          Comment


            #20
            Vs: Komponent video ühendus

            kuidas oleks selline võimalus,et kompnent video toimib ainult täislaotuse(progressive)korral?

            Comment


              #21
              Vs: Komponent video ühendus

              Viga oli siis ikka DVD-mängijas ja garantiiga vahetati mängija uue vastu.

              Comment


                #22
                Vs: Komponent video ühendus

                Mul on ka samalaadne mure: üritasin komponentkaabliga ühendada DVD-mängija Denon DVD-1910 ja projektori Epson EMP-TW20, aga tulemuseks on "No signal" projektori pildil ja muud ei midagi...

                Comment


                  #23
                  Vs: Komponent video ühendus

                  Esmalt postitatud elutuli poolt
                  Mul on ka samalaadne mure: üritasin komponentkaabliga ühendada DVD-mängija Denon DVD-1910 ja projektori Epson EMP-TW20, aga tulemuseks on "No signal" projektori pildil ja muud ei midagi...
                  Ise olen loll Panin kollase videojuhtme taha, pääsesin tänu sellele DVD-mängija menüüsse, määrasin väljundiks komponent progressive ja oligi korras!

                  Comment

                  Working...
                  X