Teade

Collapse
No announcement yet.

signaal teatud kanalitega kadunud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    signaal teatud kanalitega kadunud

    mul on majal tavaline katuseantenn ja varem oli tihtipeale probleemiks see, et tugevama tuule korral mast nihkus ning kanalitel muutus pilt sahisevaks. Ma tegin mastile uued kinnitused ning enam seda tuul liigutada ei saa. Pool aastat on kõik korras olnud, kuid nüüd äkitselt viskas Kanal2 ja TV3 pildi väga sahisevaks(õrnalt on pilti näha ja heli kuulda), samas ETV on nagu alati ideaalne. Käisin masti kontrollimas, kuid kinnitused olid igati korras. Antenne on mul kolm tükki masti otsas. Üks(kõige alumine) on selline Yagi antenni moodi ja kaks ülemist sellised otsast kitsamaks mineva suundantenni moodi erisuundadesse vaatamas. Antennipistikuid jookseb telekasse üks. Milles asi võib olla?

    #2
    Vs: signaal teatud kanalitega kadunud

    Vahest on antenni küljes olev kaabli ühendus oksüdeerunud või lihtsalt lahti.
    Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

    Comment


      #3
      Vs: signaal teatud kanalitega kadunud

      võib ka liitmises viga olla,aga sellega täitsa nõus, et kuskilt on mingi ots lahti.

      Comment


        #4
        Vs: signaal teatud kanalitega kadunud

        Esmalt postitatud Tikk poolt
        Vahest on antenni küljes olev kaabli ühendus oksüdeerunud või lihtsalt lahti.
        kui homme-ülehomme ilma on, siis võtan tee masti otsa ette Mul on silme ees, et masti sees(mast on terastoru) oli kolm kaablit. Kas siis iga antenni küljest tuleb oma kaabel, need jooksevad antennivõimendisse ning seal need juhitakse ühte kaablisse kokku(ühes kaablis saavad nad koik olla tänu sellele, et erinevad telekanalid töötavad erineval sagedusel)?

        Comment


          #5
          Vs: signaal teatud kanalitega kadunud

          Kus kandis asud,et nii keerulised asjad veel alles on.Samas,ära kiirusta,omast tean et ega kuiva ilmaga katusele ei minda.

          Comment


            #6
            Vs: signaal teatud kanalitega kadunud

            Esmalt postitatud kreeklane poolt
            võib ka liitmises viga olla,aga sellega täitsa nõus, et kuskilt on mingi ots lahti.
            see liitmine siis ongi erinevatel sagedustel vastu võetud signaalide viimine samasse kaablisse? Ja seda tehakse antennivõimendis?

            Esmalt postitatud ilmar poolt
            Kus kandis asud,et nii keerulised asjad veel alles on.Samas,ära kiirusta,omast tean et ega kuiva ilmaga katusele ei minda.
            Tallinnas Nõmmel. Ma ise pole seda antennisüsteemi ehitanud ja seepärast ei tea rääkida, mis ja kuidas seal täpselt on. Aga sisi kui seda antenniposti kinnitasin, siis kolme juhet sealt masti seest välja tulemas nägin. Kuidas siis kaasaegne süsteem välja näeb?

            Lisaks veel seda, et miks kuiva ilmaga kadusele minna ei või? Ma just mõtlesin, et mõnusalt soe ja pole libe jne

            Comment


              #7
              Vs: signaal teatud kanalitega kadunud

              kui keegi tahab külma ja libeda ilmaga katusele minna, siis pool kasti head saksa õlut minu poolt. shit happens allways...

              Comment


                #8
                Vs: signaal teatud kanalitega kadunud

                mul tuli lõpuks välja, et koer oli antennivõimendi toitejuhtme katki närinud Kuigi ETV pildiga ei juhtunud midagi. Kas see on sellepärast nii, et ETV signaal on üle Eesti nii tugev, et selle jaoks pole antennivõimendit vajagi(ning tavaliselt piisaks isegi harilikust toaantennist ETV jaoks?)?

                Comment


                  #9
                  Vs: signaal teatud kanalitega kadunud

                  ETV on nii madala sagedusega, et see sumbub oluliselt vähem, kui teised. Selle jaoks on võimendi tõesti ainult liitmiseks. Huvitavad loomad: tegelikult koeral vedas, oleks võinud paraja säraka saada. Mul ühel sõbral näris kass igasugu juhtmeid aga minu kassid närivad jälle lilli. Issanda loomaaaed on suur ja mitmekesine.

                  Comment

                  Working...
                  X