Teade

Collapse
No announcement yet.

antennide ühendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    antennide ühendamine

    VABANDAN eriti tobeda küsimuse pärast
    Kas kahe dets antenni ühendamisel parall. signaal tugevneb?
    Aga järjestikku?
    ärge kohe sõimama hakake

    #2
    Vs: antennide ühendamine

    neid ei ühendata ei paralleelselt ega ka järjestiku.tuleb teha süsteem kus antennide signaal liidetakse,siis saadakse tugevam signaal

    Comment


      #3
      Vs: antennide ühendamine

      sohhh....
      ja kuidas skeem välja näeb? või kuidas võtta mõistet LIITMINE? mis vidinaid siis veel vahele ühendada tuleb?
      on see väga keeruline?

      Comment


        #4
        Vs: antennide ühendamine

        tavaline jagaja tagurpidi toimib liitjana. Aga antennid peavad olema identsed, identsete kaablitega ja täpselt sama pikkade kaablitega. Ja juurde saad ideaalis 3db, miinus liitjakaod ja antennide ebaühtlusest tekkivad kaod

        Comment


          #5
          Vs: antennide ühendamine

          Mis sagedusala signaale liidad? Meeter või detsisagedused on nii erinevad, et liitmisskeemi polegi. On täiesti olemas valmis jupid, küsi antennifirmadest. Ei maksa nad suurt midagi, aga ega see liitmine Sulle 2X signaali juurde küll ei anna, hea, kui kolmandiku.

          Comment


            #6
            Vs: antennide ühendamine

            siis pole vist mõtet....
            mul lihtsalt soome kasutuks muutunud dets. ja eestile suunatud tavaline dets.
            arvasin oma rumala peaga,et liidan nad kokku ja saab eestilt tugevama signaali...
            järelikult pole mõtet?
            on mu mõttekäik õige?

            Comment


              #7
              Vs: antennide ühendamine

              Kui elad Tallinnas, ja digi pilt ees, pole tugevamat signaali vajagi. Parem uus osta võimsam antenn, keera Espoole ja 10 programmi kohal.

              Comment


                #8
                Vs: antennide ühendamine

                Soomet soovitan proovida. Praegusel ajal on küll see viga, et palava ilmaga kipub signaal ära kaduma, seega ühe katse järgi ei saa pohjapanevaid järeldusi teha.
                Aga vaadata on seal tõesti: endale meeldib just lai dokumentaalide valik. (YLE Teema, Jim)

                Comment


                  #9
                  Vs: antennide ühendamine

                  mul ongi see see soome dets. veel masti tipus aga midagi ei võta.(elan jah tlnnas,veskimetsas)
                  milline on hea antenn? olen uurinud aga pole sotti nagu saanud,tglt mul zoom lapsel,ise krutin diseq'iga satitaevast dreamboxiga.
                  Soome kanalite kadumisest kahju jah,eriti meeldis yle teema kus tuli häid muusikasaateid.
                  aga teema juurde tagasi.
                  soovitage siis üks HEA antenn?
                  mõni link ehk kah,et pilti näeks antennist
                  TÄNUD juba ette!
                  p.s. antennivõimendi on mul antennimasti all(marki ei mäleta) aga selline kus eraldi sisendid soome meetri,soome detsi,meie detsi,etv,ja raadio jaoks
                  hetkel kasutusel ainult meie dets....muud antennid ju mõttetud

                  Comment


                    #10
                    Vs: antennide ühendamine

                    See antennivärk on mitmetahuline: vaja on laia riba ja head võimendust (suunda kah). Veskimets on muidu tore koht, aga madalal. Kas Soome analoogiajal oli pilt ja mis kvaliteediga? Asja võiks ju (sportliku huvi poolest) kohapeal vaadata, niisama ja kaugelt ei oska rohkem nõu anda. Järgmisel nädalal olen väga hõivatud, peale Jaanipäeva saaks vaadata. Kui huvi&tahtmist, kirjuta PS.

                    Comment

                    Working...
                    X