Teade

Collapse
No announcement yet.

arvuti ja teleka ühendamine??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    arvuti ja teleka ühendamine??

    mul on LG teler ja kõik augud on ka olemas , juhe ka. kui ühendan arvuti ja teleri siis ei toimu midagi. teleri ekraanil on "siknaali pole", kuigi olen arvuti seadistanud ja teleri ka av3 peale, juhe on ka s-video augus. no mida ma pean tegema???

    #2
    Vs: arvuti ja teleka ühendamine??

    Esmalt postitatud liisi31 poolt
    mul on LG teler ja kõik augud on ka olemas
    Khmm.
    Kuda see arvuti seadistatud on? Kui lauaarvuti, siis mis videokaart? Läppar?

    Comment


      #3
      Vs: arvuti ja teleka ühendamine??

      läppar!!

      Comment


        #4
        Vs: arvuti ja teleka ühendamine??

        Ni,i Pilt On Nüüd Aga Virvendab Ja Must-valge. Liiga Palju Virvendab. Appiiii Aidake

        Comment


          #5
          Vs: arvuti ja teleka ühendamine??

          kutsu meitrimees koju, liiga keeruline foorumi kaudu juhtmeid liigutada

          Comment


            #6
            Vs: arvuti ja teleka ühendamine??

            kasuta hdmi auku
            mida sa lohh vahid

            Comment


              #7
              Vs: arvuti ja teleka ühendamine??

              S-Video on üks võimalus, kuigi see on üks väga mõtetu asi ja arvangi et sul sellega pandud hetkel. Teine lahendus on lihtsalt minna kuskile poodi ja küsida VGA > 2RCA üleminekut vms.

              EDIT: Kui küsida tohib, siis mis otstarveks seda süsteemi vaja on?
              Estonian SPL & Sound
              @gargru

              Comment


                #8
                Vs: arvuti ja teleka ühendamine??

                Arvan et see teine soovitus realiseerubki vaid poes üleminekut küsides (kui just mõnda Maci esindusse kogemata ei satu) sest neid nii lihtviisiliselt ei ole müügil. Teine asi on mõtekuses - kui saaksimegi säärase ülemineku siis kvaliteedilt maandume madalamasse klassi kui S-Video korral. Ning millist signaali kannaks kahest RCAst teine (küsiks Garoli käest) sest teadupärast VGA ju heli ei väljasta ning videoks piisab ühest RCA otsast.
                Kui pilt virvendab siis on tegu ilmselgelt vale videostandardiga - tuleb muuta kas telekal värvsus PAL pealt NTSC peale või arvuti videokaardi sätetes väljundisse NTSC. Virvendus tekib valest kaadrisagedusest mis meil PAL süsteemis on 25Hz kuid NTSC süsteemis kas 23,xx Hz või 29,xx Hz.
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment

                Working...
                X