Teade

Collapse
No announcement yet.

Vajan abi - telerist ei näe videomakiga salvestatud videosid.Ekraan must

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vajan abi - telerist ei näe videomakiga salvestatud videosid.Ekraan must

    Mul on üks mure. Minu Panasonic NV-HD642EE videomakiga salvestatud videosid ma enam oma Panasonic TX-28LK1P teleris ei näe.Lint läheb küll käima,justkui mängiks musta teleriekraani taga.Samuti ei pääse ma kuidagi maki põhimenüüsse.Ükskõik,mida ma teen,ainus mis juhtub,on see,et ekraan on must.Rec nupp töötab,Direct Tv Rec nupp samuti,peaaegu kõik,aga ma ei näe üldse pilti,ainult musta ekraani.Ja olen juba kontrollinud,ühendused peaks korras olema.PALUN AIDAKE
    E

    #2
    Vs: Vajan abi - telerist ei näe videomakiga salvestatud videosid.Ekraan must

    aga kuidas on teise teleriga?(proovimisel tuleb kasutada sama juhet,siis saab aru,et kas viga on teleris,videomakis või hoopiski ühendamises)
    tavaliselt on viga ühendustes,nii et hea oleks ka ühenduse kirjeldus avalikustada

    Comment


      #3
      Vs: Vajan abi - telerist ei näe videomakiga salvestatud videosid.Ekraan must

      Njah,teist telerit minu praeguses kodus pole,see on jama.
      Noh,uurisin pisut andmeid ja vaatame,kas see info aitab kellelgi mind aidata
      Esiteks,telekas ja makk on Panasonicult .Teler on TX-28LK1P ja makk on Panasonic NV-HD642EE
      Teiseks,kasutan Starmani KODU kolmikpaketti ja Starman pani mulle Data filtri,mis on ühendatud Webstari modemiga
      Kolmandaks
      Skartkaabel ühendab makki ja telerit.Filtrist tuleb maki RF IN .Teleka Aerial Input pesas on maki RF OUT
      Ausalt,kõik oli tipp-topp,kuid täna ma vist tegin midagi või vajutasin kuhugi,ei tea,aga igatahes usun,et olen midagi ära vussinud.Ei usu,et äkki midagi maki või teleri või ühendustega juhtus.Aga samas..
      Loodan,et saate midagi aru ja oskate aidata..
      TÄNAN
      EVA-M

      Comment


        #4
        Vs: Vajan abi - telerist ei näe videomakiga salvestatud videosid.Ekraan must

        õige ühendamine-algul scardiga tv ja videomakk kokku.siis kasett sisse ja veenduda et ühendus toimib.seejärel midagi muutmata antennikaabel videomaki antennisisendisse.kui nüüd videomakil kanalinumbreid vahetada siis peaksid muutuma ka programmid teleris.kui ei,siis tuleb videomakil kanalid välja häälestada.
        edaspidisel vaatamisel hakab kanalivahetus toimuma videomaki puldiga.RF juhe teleri ja videomaki vahel tuleb ära võtta.selline ühendus võimaldab telesaateid lindistada ka ilma telerit sisse lülitamata.
        antud juhul tuleb aga videomakil valida AV kanal ja lindistus toimub ainult juhul kui teler töötab.(ja sedagi juhul,kui kasutatakse täieliku scart juhet.RF juhe oleks soovitav ka sel juhul ära võtta)

        Comment


          #5
          Vs: Vajan abi - telerist ei näe videomakiga salvestatud videosid.Ekraan must

          NO tore,aga kui ma RF juhtme ära võtan,siis kaob ju teleri pilt ka ..Või ei?
          E

          Comment


            #6
            Vs: Vajan abi - telerist ei näe videomakiga salvestatud videosid.Ekraan must

            kui videomakil on kanalid korralikult välja häälestatud,siis ei kao.

            Comment


              #7
              Vs: Vajan abi - telerist ei näe videomakiga salvestatud videosid.Ekraan must

              Nii,korras.Ei tea,mida ma täpselt tegin,aga..KORRAS
              TÄNAN Teid
              E-

              Comment

              Working...
              X