Teade

Collapse
No announcement yet.

Philipsi teler 37PFL7603D/10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philipsi teler 37PFL7603D/10

    Mida arvate Philipsi telerist 37PFL7603D/10? Või soovitaksite pigem midagi muud?

    #2
    Vs: Philipsi teler 37PFL7603D/10

    Põhjarannikul saad sellega Soome DVB-t vaadata. Eesti programme hakkad kaabelfirma või digiboksi vahendusel vaatama.

    Comment


      #3
      Vs: Philipsi teler 37PFL7603D/10

      Poes öeldi mulle, et kui ostan juurde ca 1500kr maksva kaardi, mis käib vastavasse auku, saan ka siinseid tasuta digikanaleid vaadata.

      Comment


        #4
        Vs: Philipsi teler 37PFL7603D/10

        Tere
        Ennem kui seda usud, siis lase seda kindlasti live's demonstreerida. Mul on veel siiani kuskil alles e-mail Philipsi esindajalt et Philipsi telekad ei toeta neid lisamooduleid. Aga noh muidugi ajad ja telekad muutuva

        P.S. või siis ta äkki pidaski silmas lisamoodulina digiboxi :P

        Comment


          #5
          Vs: Philipsi teler 37PFL7603D/10

          Ja kui sul Eesti telekanalite vaatamiseks digiboksi vaja on, siis küsi.
          ~1600.- saad minu käest uue ja garantiiga pilli.
          See digibox ei vaja ühegi firmaga liitumist ja näitab tavalise detsi antenniga kõiki eesti seitset digikanalit.

          Comment


            #6
            Vs: Philipsi teler 37PFL7603D/10

            Uurisin selle kaardi kohta veel, et see "kodeerib digitv koodi ümber vajalikku vormi",aga selle töökindluse osa ei julgeta enamikus poodides garantiid anda... Seega nüüd mõtlen hoopis sellise tv peale Sony KDL37V4500K, mille digiboks peaks kohe töövalmis olema. Kumba teie soovitaksite?

            Comment

            Working...
            X