Teade

Collapse
No announcement yet.

Millist Plasmat eelistada monitorina ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millist Plasmat eelistada monitorina ?

    Jõuludeks plaanis soetada uus teler. Otsus langenud Panasonicu peale:
    http://www.pixmania.com/ee/ee/144028...=77#tech-specs
    või
    http://www.pixmania.com/ee/ee/102037...ma-screen.html
    Nende vahel ei suudagi kindlalt otsustada? Soovitage?
    Teleka vaatamiskaugus on umbes ~5m voodist vahel ka ~1 m tugitoolist.
    TV signaaliks tavaline elioni digi Tv mis jookseks siis telekasse läbi arvuti. Plaanis kasutada isendit ka teise monitorina.
    Kas plasmateler on monitorina halb, kuna sissepõlemisoht, või on see 11G paneelidel täielikult eemaldatud?
    Äkki oskate samas hinnaklassis midagi veel, võibolla paremat soovitada?

    Tänud kõigile kes võtavad vaevaks hüva nõu anda !!

    #2
    Vs: Millist Plasmat eelistada monitorina ?

    5m peale on 37" täiesti piisav ja isiklikult soovitaksin Philipsi Ambilight LCD-d. Oman vanemat ambilightita mudelit ja naudin.
    Vastik audiofiil

    Comment


      #3
      Vs: Millist Plasmat eelistada monitorina ?

      Võimalust on siis kindlasti võta suurem, muidugi kui poolenisti tugitoolis siis on väiksem ka hea valik. Monitorina ehk oleks LCD parem-ei tea sellest arvata miskit, mina olen 20" monitoriga igatahes rahul.
      Omalgi oli plaan soetada jõuluks uus teler, ei tea veel. Matsushita s.o. siis Panasonic siinmail, see on üle prahi,üks parimaid tootjaid, igaljuhul töökindel! Pilt on ka Panasonic-ul parem.
      Edu
      -superradical-

      Comment


        #4
        Vs: Millist Plasmat eelistada monitorina ?

        Olen selle LCD vs. Plasma TV duelli kohta palju lugenud ja poes jõllamas käinud ning minu kaalukauss langeb ikkagi Plasma poole, kuna oma silm on ikkagi kuningas.
        LCD puhul häirib mind väga see - kui vaadata mõnda filmi, mingi õudukas näiteks, enamasti kõik poolpime nendes filmides, siis vähegi pimedamaid kohti ei näe absoluutselt. Musta värviga on LCD l probleeme, uusimaid mudeleid ei oska selle koha pealt kommenteerida. Reaktsioonikiirus on ka kohati väga häiriv ja västitav, kuna pilt tõksub ees. Isegi 2 ms reaktsiooniajaga annab see kõvasti tunda.

        Comment


          #5
          Vs: Millist Plasmat eelistada monitorina ?

          Esmalt postitatud kylama poolt
          Plaanis kasutada isendit ka teise monitorina.
          Kas plasmateler on monitorina halb, kuna sissepõlemisoht, või on see 11G paneelidel täielikult eemaldatud?
          Sissepõlemine ei ole tänasel päeval eriline probleem, kui just aastaid üht ja sama kontrastset pilti ei näita.
          Kui on aga soovi seda arvutimonitorina kasutada, siis soovitan enne ostu pilti lähedalt uurida. Paljudel plasmadel on lähedalt (st. nina vastu ekraani) näha häiriv pikslisäbru.
          Kino vaatamiseks eelistaks iga kell plasmat, monitorina lähedalt vaatamiseks on LCD parem.

          Esmalt postitatud Anc poolt
          5m peale on 37" täiesti piisav ja isiklikult soovitaksin Philipsi Ambilight LCD-d. Oman vanemat ambilightita mudelit ja naudin.
          Ma ei saa aru... kui inimene TAHAB osta 42" telekat, milleks siis soovitada, et 37" on täiesti piisav... ja veel 5 meetri peale.

          SD eraldusvõime korral on vaatamiskauguse rusikareegel 3x diagonaal. 37" teleka korral siis 2.8 meetrit, 42" korral 3.2 meetrit. Pluss-miinus pool meetrit siia sinna, sõltuvalt harjumustest ja silmanägemisest, aga 5 meetrit on liig mis liig.

          HD signaali puhul kehtivad aga hoopis teised reeglid. Selleks, et suurenenud detailsusest kasu oleks, peaks pilti vaatama veelgi lähemalt või suuremalt diagonaalilt.
          GSM: 5039624

          Comment

          Working...
          X