Teade

Collapse
No announcement yet.

telekas lülitab end ise välja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    telekas lülitab end ise välja

    mul miskit SEG televiisor ja jama selline et vahel lülitab end ise välja samal ajal praksub ja nii mitmeid kordi järjest. vahel ei juhtu seda mitu nädalat aga siis läheb jälle lolliks. Siis ma vägistan teda hoides puldil kanali nuppu all ragiseb ja lülitab sissevälja kuni lõpuks tööle jääb.
    Ehk oskab keegi miskit soovitada.

    #2
    mul umbes sama jama BEKO teleriga. telekas lülitub välja vastavalt sellele, kuidas külmik end sisse/välja lülitab. kuid pikapeale vist tänu soojenedemisele probleem kaob.
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Alustaks jällegi ülevaatusest (konded, külmjooted jne). Toitelüüti tasub kahtlustada, samuti vaheta ära kõrbenud takid (kui on).
      Toitelüüt võib ka Beko vea põhjuseks olla.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Mul oli ka kunagi mingi telekaga (marki kahjuks ei m2leta)
        t2pselt sama jama. Kiskusin lahti ja logistasin k6ik yhendused yle.
        Midagi vist puhastasin ka. Jootekolbi vaja ei l2inud, peale
        seda hakkas t88le.
        Paintball Ruhnu saarel - http://www.combat.ee
        Ruhnu WiFi, PMR446, SATnet - http://ruhnu.combat.ee

        Comment


          #5
          Mul teeb sama asja satituuner. Miski jubin läheb korraks lühisesse ja 5V toide lülitub välja. Peab jälle puldist sisse lülitama. Et selline viga on sain teada kui talle 5V-i atvuti toitekast andsin. Seda ta lühistada ei suutnud. Viga välja aga ei põlenud. Ei jäänudki muud üle kui seadme 5V stabilisaator asendada vene jurakaga KMP403EN1A(vene tähed). Nüüd kui tuuneris see miski lühisesse läheb tõmbab teleka pildile õrnad triibud ette.

          Comment


            #6
            Mõni pindmontaaþi konde ehk, 0,1uF?
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment

            Working...
            X