Teade

Collapse
No announcement yet.

Sati küsimus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    teeme nii.Aga sul vaja NTV originaalkaarti - niiet ma ei tea palju see maksta võib.Usun, et just mitte eriti kirvest.Uuri NTV kodukalt.Ok eks vets hiljem annan infii ise ootan ka natuke targemat juttu
    MSN- taneltreima182@hotmail.com
    telefon katki.

    Comment


      #17
      OK, uurib siis. Kui midagi teada saab, eks siis saab kirjutada. Blockeri ja peaga pole vast siis probleeme. Kõige hullem ongi kust kaarti saada. :-/
      Muusikahull!

      Comment


        #18
        njaaah eks ta tahab NTV originaalkaarti mille kehtivusaeg läbi on.Blocker petab seda kehvtivusaega ja seega ta vist nagu töötab.Nii targemad rääkisid.
        MSN- taneltreima182@hotmail.com
        telefon katki.

        Comment


          #19
          Njah, aga kust seda saada? Ja palju maksab? Venemaale ei tahaks sellepärast minna. ;D
          Muusikahull!

          Comment


            #20
            arvan, et siit poistelt paeks kuskilt saama.eheh täiesti tutikat kaarti nagu vaja - ei tohi olla aktiveeritud(st tüüneris ei tohi olla käinud) ja selle hind on palju palju- 100 taala ringis.Eestist saab neid ka .Blocker selleks, et ta ei hakka kaardilt kehtivusaega maha lugema.vot selline lugu on asjaga.
            MSN- taneltreima182@hotmail.com
            telefon katki.

            Comment


              #21
              :-X Krt, ära jääb vist siis värk, kui kaart 100 taala on. Praegu pole sellist raha, sest sinna läheb veel juurde blocker, LNB'd, diseq jagaja. See läheb üle 2000 krooni maksma. Eks vaatab, kui ma kunagi raha saan, siis võibolla teeme ära ka, aga ma lootsin, et kaart on natuke odavam. Mul siin praegu palju muid väljaminekuid. :'(
              Muusikahull!

              Comment


                #22
                mis teha eks sattellindindus nõuab investeeringuid.
                MSN- taneltreima182@hotmail.com
                telefon katki.

                Comment

                Working...
                X