Teade

Collapse
No announcement yet.

Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

    Tere,

    soetasin audio/video sisend 3xRCA+SVHS USB 2.0 2000/XP/VISTA, millega väidetavalt
    saab igalt poolt (videomakk, digitüüner, videokaamera) arvutisse videot salvestada.
    Kuna läpakal s-video ja hdmi puuduvad, on vaid vga ja dvi (needki vist vaid signaali väljaviimiseks),
    siis peaks see USB kaudu salvestatav vidin väga hea olema.
    Mure on aga, et ei saa signaali kätte.
    KAS KEEGI ON SELLEGA VIDEOT ARVUTISSE SALVESTANUD?
    Oskate ehk aidata?


    #2
    Vs: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

    Ka s-video ja HDMI on arvutil ainult väljundid mitte sisendid. Arvuti videokaart peab olema VIVO-tüüpi (video-in/video-out), siis alles saaksid s-videot otse ka salvestada.
    Seleta mismoodi sa signaali kätte ei saa. König'ga kaasas olevad draiverid installisid? Oled kindel, et videosignaal ikka jõuab König'sse?
    Vista 64bit ja Win7 ei toetata (ilmselt Win7 32bit peaks siiski sobima), nagu kindlasti lugesid.

    Comment


      #3
      Re: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

      Mul aitas, nagu sageli, RTFM. See tähendab, et install tuleb teha täpselt nii, nagu juhendis kirjas. Algul tegin oma jutuubimõistusega ega saanudki sisendsignaali kätte. Uninstall ja install po pravilam aitas.

      Comment


        #4
        Vs: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

        Tänan. Arvutisse võimalik ühendada vaid USB, kuna nii S-Video kui ka HDMI sellel läpakal puuduvad.
        Draiverid installisin plaadilt. Muidugi oli kirjas, et peale installimist, kui arvuti königi üles leiab,
        peab tegema rebooti.
        Ma ei ole arvutis just kõige kõvem käsi, kas saan õigesti aru, et see on ikka tavaline restart?

        Arvutil on Vista ja on 32bit. Kasutasin programmi, mis plaadil kaasas ehk Ulead Video Studio V10.
        Häält ei ole, pilt on aga lihtsalt musta-valge triibuline. Seega ei saa ma kindel olla, et signaal üldse
        arvutisse jõuab.
        Ma ei tea, kas arvutis peab usb-vidin näha olema (nagu näit mälupulk), aga arvuti seda Königi
        USB'd ei näita. Ka tema isiklikus kollases kohvris on vaid uninstalli application.

        Ei ole varem sellise asjaga kokku puutunud, aga tahaks väga Humax'i (CXC-2000PVR) digiboxist
        salvestised kätte saada.
        -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Esmalt postitatud sebastian poolt Vaata postitust
        Ka s-video ja HDMI on arvutil ainult väljundid mitte sisendid. Arvuti videokaart peab olema VIVO-tüüpi (video-in/video-out), siis alles saaksid s-videot otse ka salvestada.
        Seleta mismoodi sa signaali kätte ei saa. König'ga kaasas olevad draiverid installisid? Oled kindel, et videosignaal ikka jõuab König'sse?
        Vista 64bit ja Win7 ei toetata (ilmselt Win7 32bit peaks siiski sobima), nagu kindlasti lugesid.

        Comment


          #5
          Vs: Re: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

          Manuali ma lugesin ja omast arust nagu selle järgi toimisin. Selgusetuks on aga, nagu juba kirjutasin "reboot" computer.
          Minu mõistus ütleb, et see tõmbab arvutist üleliigsed ehk mittewindoosa prograamid maha...
          ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          Esmalt postitatud olevtoom poolt Vaata postitust
          Mul aitas, nagu sageli, RTFM. See tähendab, et install tuleb teha täpselt nii, nagu juhendis kirjas. Algul tegin oma jutuubimõistusega ega saanudki sisendsignaali kätte. Uninstall ja install po pravilam aitas.

          Comment


            #6
            Vs: Re: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

            Reboot on ikka tavaline restart.
            Arvutis peaks näha olema Device Manager'is. Arvatavasti ilmub seal Sound, video and game controllers alla mingi Capture Device või midagi sellist.
            Võibolla saad sättida König'i draiverites, et soovid salvestada PAL-B videot. Mõnikord on vaikimisi NTSC (Ameerika ja Jaapani süsteem).
            Veel võid proovida König'i sisendisse mingit teist seadet, näiteks videokaamera, videomakk vm. Lihtsam, kui sellel oleks Composite väljund, kuna s-video puhul võivad muud jamad olla. Signaali kontrollimiseks, pean silmas. Võibolla on composite võimalus ka Humax'l.
            Ja veel...kas Humax'i digiboksi menüüst oled seadnud üldse õige väljundi? Ei tea küll seda boksi, aga mõnikord tuleb ise määrata, kas annab välja RGB, Component, s-video või composite signaale.

            Comment


              #7
              Vs: Re: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

              Kasutame teemat...

              Sai ka seesama USB-seade ostetud, käima läks kohe.

              Küsimus on aga hoopis selles, et tahaks seda audio-video grabberit kasutada lihtsalt läpaka ekraanilt pildi vaatamiseks-audio kuulamiseks. Ei oska aga selleks head programmi leida. VLC võtab küll kohe pildi ette, aga reso on vaikimisi nadi, üle ekraani venitades ikka väga udune. Proovisin andmeid ette sööta (720x576), kuid siis keerab värvid nihkesse, samas pilt on terav. ArcSofti editeerimis- ja salvestusprogrammiga on pilt nagu kulda, aga jälle ei saa üle ekraani laotada. BSPlayer ja WMP jutule ei võtnud, veebikaamera progega ei saa häält ning värvid virvendavad. Netis antud küsimuses mõned lõimed on, aga ühest lahendust ehk lihtsat programmi ei ole.

              Kaasatulnud Uleadi Studio prooviversiooni esialgu installima ei hakanud.

              Tänud.
              73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
              ATiP1pN4XeM

              Comment


                #8
                Vs: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

                Mul ka ostetud see seade paar aastat tagasi ja nüüd võtsin selle välja,et kasutada aga kuidagi ei taha tööle hakata ,arvutil vista ja ma arvan,et see 64,ma ei saa aru miks siis see arvuti ei toeta,kas on ikka mingi võimalus,et saaks selle selles arvutis toimima ja videomakk on mingi aiwa oma,äkki oskab keegi aidata?

                Comment


                  #9
                  Vs: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

                  64bit driver peaks see olema: http://attachments.content4us.com/da...N_7_64_BIT.ZIP
                  Mingi jutt seal, kuidas tööle saab: http://www.tomshardware.com/forum/35...er-usbv-window

                  Comment


                    #10
                    Vs: Konig usb 2.0 audio/video grabber cmp-usbvg5

                    Ostsin samuti selle seadme, sain ka kohe tööle, kuid kvaliteet on nadi. Kui vhs-i videomakiga telekast vaadata, on pilt talutav ja heli hea, kuid kui olen sama filmi arvutisse salvestanud, siis on vaadates pilt piksleid täis ja helis segajad sees. Kas keegi on selle seadme tööle saanud ja kvaliteediga rahul? Äkki on draiver vana? Praegu installisin ainult plaadil oleva tarkvara, königi kodulehel pakub aga mingit värskemat draiverit. Kas keegi õpetaks kuidas seda draiverit vahetada?

                    Comment

                    Working...
                    X