Teade

Collapse
No announcement yet.

smr40200

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    smr40200

    niiet ehk kellegil on pakkuda poehionnast odavamat sellist asja.Poes ca 350 eeku.Istub samsungi telekates toiteplokkides ja see vidin lakkas töötamast.
    MSN- taneltreima182@hotmail.com
    telefon katki.

    #2
    odavalt saab nii
    http://www.televideo.al.ru/tv-video/smr40200-3.html
    "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

    Comment


      #3
      ei tänan seda olen ise ka uurinud
      MSN- taneltreima182@hotmail.com
      telefon katki.

      Comment


        #4
        Kurvad kogemused selle kiviga.
        Hoiatus. selle juures on veel üks teine väiksem kivi, mis kindlasti läbi (ja neid kive müüakse kahekaupa). Kindlasti kontrolli ära ka kõik  sekundaaralaldusdioodid ja seal olevad lüüdid.
        vastasel juhul on see kivi uuesti läbi. Omal ajal ostsin selliseid pikofarist  mis hingusel nüüd 120 krooni ja diood oli kaasas isegi .

        Ühele olen senduseks olen pannud vene 380 seeria toiteploki sinna, 12V sobis ja see 130 kah peaaegu sobis.

        Edit: kuskil vene lehel olen näinud ka asenduskeemi, mille peal sai neid kive asendada, võimsustranss ja mingi muu kivi juhtima.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          mis kiva tuu teine võiks olla mingi HIS--- krt lööb koguaeg telekal kaitset vasta taevast.Ok uuriks seda teist kiva ka siis.
          MSN- taneltreima182@hotmail.com
          telefon katki.

          Comment


            #6
            mis kiva tuu teine võiks olla mingi HIS--- krt lööb koguaeg telekal kaitset vasta taevast.Ok uuriks seda teist kiva ka siis.
            Jah oli vist selline piklik ,jalad ühes reas..
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              250.- ja saad kõik vahetust vajavad det.(5tk.)

              Comment


                #8
                mida sa selle 250.-eest pakud siis.
                MSN- taneltreima182@hotmail.com
                telefon katki.

                Comment


                  #9
                  kõik need jupid ,mis vahetamist vajavad.

                  Comment


                    #10
                    thnx ehk järgmine kord-tänasepäeva seisuga telekas näitab pilti jälle
                    MSN- taneltreima182@hotmail.com
                    telefon katki.

                    Comment

                    Working...
                    X