Teade

Collapse
No announcement yet.

Antennivõim ja TV kaart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kipun arvama et lebra tuleb võimendi toitest. Siis ei aita miski filtreerimine (peale toite filtreerimise). Siss tuleb tal muidugi 220 voltsi kuid karbi sees tehakse see mingiks maalamaks pingeks, kasvõi 12V. Seda saab juba katseks patareiga asendada.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #17
      Seda küll jah. Peaks proovima

      Comment


        #18
        sul on etv väga tugev
        vaata mitu dB annab võimendi juurde.
        võimendi on vigane, siis on teistel kanalitel ka pildiga probleeme. Tallinna piires tavaliselt ei panda võimendit etv-le (so R2 antennile), vahest pannakse attenuaator, mis võtab signaali maha.
        kus sa asud muidu?

        Comment


          #19
          Kohilas olen. Võim on sellepärast et antenn on jagatud teleka ja arvuti vahel ja siis jääb ilma võimuta signaal liiga nõrgaks

          Comment


            #20
            Kohilas olen. Võim on sellepärast et antenn on jagatud teleka ja arvuti vahel ja siis jääb ilma võimuta signaal liiga nõrgaks
            Paistab, et sulle ei jõua kohale probleemi korrektse
            esitamise vajadus. Sinu 10. postitusel saime teada asukoha. Nüüd jääme ootama milline signaal jääb nõrgaks,
            äkki mõni soome kanal, ETV igatahes mitte, järsku
            kaabli asemel mikrijuhe, ka seda on ette tulnud.
            Kui sarnast probleemi kliendi juures lahendan, siis kaasas mõõteriist, mis tavalisest telekast kallim.
            Mul ette näidata maja kus iseteadev härra ostis kolm
            antenni 15m kaabli asemel aga kaabli pidi ikkagi ostma.
            Mõttekam oleks sul privasse aadress anda, sõidan sealt
            neljapäev mööda, võin sisse põigata.
            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

            Comment


              #21
              milline signaal siis nõrgaks jääb?
              ja kas jagamine võtab ikka nii nõrgaks signaali?
              kohilas soomed üldse kehvad.

              Comment


                #22
                mix sa nii kalli antenni oled ostnud. Tahad ameerika kanaleid näha v. Mine osta oomipoest logoantenn (170 krooni) tee esimesed vardad pikemaks (umbes meetri pikkuseks) ja sul tulevad kõik kanalid puhtalt. ETV, KANAL2, TV3, YLE1, YLE2, MTV3, NELONEN, SVT. Mingit võimendit pole vaja. Kui esimesi vardaid pikemaks ei tee, siis ETV ei tule puhtalt. Minul Kehras selline varjant töötab ja kogu aeg on järgi kaks telkut. Jagub võimu küll. Kus juures elan rabade vahel ja mets ümber ringi. Isegi kui antenni tuppa tõin näitas normaalset pilti. Hetkel on ta aga 10 m kõrgusel maapinnast ja pilt väga hea. Edu sulle!!!

                Comment


                  #23
                  Muide selle et ufonaut kohilas elab leiab ka tema nimele klikkides. Ärge inisege ta kallal, aidage parem abivajajat.

                  Comment


                    #24
                    kõik oleneb asukohast
                    aga see on tõesti huvitav, et logoga tulevad kõik kanalid ilusti sisse
                    mul endal kiisal suvila, tulevad ka logoga soome dm ja esti hästi, soome meeter ei tule.
                    samas küllalt kõrval (2 km eemal) on pikk mast ja värgid, soome ikka kehva
                    nagu ma enne ütlesin, et on kohilas soomed nõrgad
                    poola restantenn on vahest parim lahendus, kui on võib katsetada

                    aga kuidas sisi selle tv kaardiga ikkagi nüüd on?

                    muide, 170 eeku logo eest on selge raiskamine vahest ikka alla 150ne

                    Comment

                    Working...
                    X