Teade

Collapse
No announcement yet.

DVB-T USB-telepulga küsimused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: DVB-T USB-telepulga küsimused

    Vid_048d&Pid_9135&Rev_0200
    Googeldan mis ma googeldan aga üle pea kipub see asi käima mul :P
    viimati muutis kasutaja holt; 09 m 2012, 11:24.

    Comment


      #17
      Vs: DVB-T USB-telepulga küsimused

      Vaata, see installika sees olev default.ini fail, mida sa ennist mainisid. On olemas veel C:\Program Files\BlazeVideo\BlazeDTV 6.0\RemoteControl\Default.ini (BlazeDTV6.0Setup_OEM.exe installi tulemus) ja samas kaustas on ka AF9100EXRC.dll fail, mida installika sees olevas default.ini failis mainitakse. Võtaks ja kirjutaks selle default.ini faili üle (enne teeks ikka varukoopia), mis siis juhtub? Lihtsalt mõte, suure tõenäosusega abi sellest pole.

      USB DVB-T tuner (it9135 rev2) - azbest blogja -- LOGOUT.hu blogbejegyzés, tech, közösség, cikk, blog

      Pole ka seal draiveripakis miskit muud.

      Comment


        #18
        Vs: DVB-T USB-telepulga küsimused

        Olen kunagi ostnud sama pulga, HDTV USB DVB-T.
        Alumiiniumi-karva seadmega kaasasoleva installika maht on kokku 75.6 MB ning faile on palju.
        Teata privas, saadan e-mailile lingi.

        Comment


          #19
          Vs: DVB-T USB-telepulga küsimused

          Nonii, suured tänud kaasaelajatele, iseäranis saformole . Mitte, et saadetud pakett tööle oleks hakanud, installisin ja kui asi registreerimiseni jõudis, teatati mulle armastusväärselt, et meid on rohkem kui üks, kes me selle endale installinud oleme ja et võtku ma aga ühendust, kellega vaja :P. Tööe muidugi ei hakanud, üldse ei kõssanudki. Olgu, tõmbasin siis uuesti maha(sama olin muidugi enne teinud ka oma algse installiga, plaadilt, kaks korda peale lastud, vahepeal välja rookides) ja lasin uuesti plaadilt peale. Muide - igal korral peale kõige esimest teatati mulle vaatamata eelnevale uninstalline, mis iga kord olevat suurepäraselt õnnestunud, et tegelikult sul juba on see asi olemas, kas tahad ikka tõesti üle kirjutada. See ei olnud mind ülearu häirinud kuni hetkeni, mil selgus, et enam ei hakanud ka plaadilt lastud variant tööle, registreerus küll ilma igasuguse ininata aga tööle ei hakanud. Nüüd võtsin juba peale uninstalli kätte ja käisin kohad, kuhu midagi topiti, läbi ja kustutasin sealt käsitsi veel nii mõndagi. Uus install veelkord plaadilt teatas siiski taas, et on ju juba, kas kirjutame üle...olin masendunult päri, et mis seal ikka, proovida tasub. Käima läks, ja mis kõige kuradim, seekord lõpuks hakkas pulti ka endale ligi laskma :P See arvutivärk on ikka üks kahtlane ja segastvõitu värk, sõltub õhurõhust ja kuuseisust Saformot on kindlasti põhjust tänada, poleks ma tema saadetud versiooniga mässama hakanud, vaevalt ma niisama heast peast oleks kahe installi vahelist väljajuurimist nii põhjalikult ette võtnud.

          Comment

          Working...
          X