Teade

Collapse
No announcement yet.

Digika pilt arvutisse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Digika pilt arvutisse

    Ahoi. Küsimus selline, et kas oleks võimalik digifotokat arvutiga ühendada ja kui fotokast pilti teha või filmida siis salvestab see otse arvutisse ja et arvutis näitaks ka preview'i mis hetkel fotokal sihikul on. Vast saate aru mida mõtlen. digikal on ainult a/v output et rca'ga telekaga ühendada.

    #2
    Vs: Digika pilt arvutisse

    Tõenäoliselt muudmoodi ei saagi, kui mõnda vana TV kaarti kasutades(millel on ka komposiitsisend). Otsi, võid saada praktiliselt tasuta. Analoogsignaali keeratakse järjest rohkem kaabellevis kinni ja ringhäälingust on see üldse kadunud mõnda aega.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Digika pilt arvutisse

      Aga siit siis jälle küsimus, et käisin hiljuti Tartu ahhaa keskuses, seal oli gopro kaamera rca juhtmega ühendatud ja netis saab lives vaadata seda pilti. kahe juhtme vahel oli converter mis tegi goprost tuleva "meessoost" juhtme "naissooks" mis siis järelikult kuhugi arvutisse jõudis. Rohkem kahjuks näha polnud aga sealt see idee mul tuli.

      Comment


        #4
        Vs: Digika pilt arvutisse

        Idee on suht sama mis mul enda vana vana videokaameraga oli/on. Kui arvutil sisend olemas, siis kõik korras. Kui pole, siis capture card (vanem mingi?) koos analoog sisendiga ja peaks funkima.
        Estonian SPL & Sound
        @gargru

        Comment


          #5
          Vs: Digika pilt arvutisse

          Ja oskab keegi anda mulle mingi eesti keelse lehe kus müüakse capture cardi mida oleks soovitatav osta mul.

          Comment


            #6
            Re: Vs: Digika pilt arvutisse

            Esmalt postitatud mctainas poolt Vaata postitust
            Ja oskab keegi anda mulle mingi eesti keelse lehe kus müüakse capture cardi mida oleks soovitatav osta mul.
            osta.ee näiteks

            http://www.osta.ee/24039246 , aga eks tule kontrollida, kas see on sobiv tükk.

            Comment


              #7
              Vs: Re: Vs: Digika pilt arvutisse

              Aga kui teen arvuti emaplaadist pildi siis kas see midagi ütleb?

              Edit: http://www.youtube.com/watch?v=D3zfQ...hTTRv3GwA-lRGA
              siin videos kasutab usb'd aga tegemist DSLR'iga ja eraldi programm aga tavalise digika kohta ei leia ma midagi.
              viimati muutis kasutaja mctainas; 22 m 2012, 21:43.

              Comment


                #8
                Vs: Re: Vs: Digika pilt arvutisse

                Kas siukse jubinaga pole võimalik see teostada?

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Vs: Digika pilt arvutisse

                  Jah.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment

                  Working...
                  X