Teade

Collapse
No announcement yet.

PS2 ja Samsungi teler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    PS2 ja Samsungi teler

    Probleem siis selline, et kui ps2 slim ühendada teleriga(samsungi uus LED teler) siis tuleb kiri et ps2 resolutsioon ei sobi tv omaga. ühenduses kasutasin rca kaablit. PS2 seadetes kuskil mingeid sätteid ka pole. Mingeid soovitusi?

    #2
    Vs: PS2 ja Samsungi teler

    neid kaableid on mitmesuguseid ja millist sisendit sa teleris kasutasid?

    Comment


      #3
      Vs: PS2 ja Samsungi teler

      Sisend onClick image for larger version

Name:	Samsung-UN60D6000-ports-angle.jpg
Views:	1
Size:	61,6 KB
ID:	866798sealt alt teine(nimetust ei tea). pistad sinna kõrvaklapi otsikutaolised juhtmed sisse millest edasi tulevad 4 juhet punane punane valge ja sinine/kollane.
      Telekas ise on samsung d6000

      Comment


        #4
        Vs: PS2 ja Samsungi teler

        väga võimalik et sul on komponentvideo kaabel,vaja läheb sul aga kõige lihtsamat komposiitvideo kaablit.

        Comment


          #5
          Vs: PS2 ja Samsungi teler

          Ja mis nende vahe ja kust seda lihtsamat saada? ma pole kindel kas mul komponentvideo kaabel. Vana teleka 4:3 teleka peal igatahes töötab sama kaabliga.

          Comment


            #6
            Vs: PS2 ja Samsungi teler

            arvan ikka et sul on komponentvideo kaabel.ma vaatasin teleri kasutusjuhendit,selle juhtmega sa kõige alumist resolutsiooni(480) kätte ei saa.küllap sellest ongi tõrge

            Comment


              #7
              Vs: PS2 ja Samsungi teler

              Lähen nüüd poodi, vast euronicsisse, millist juhet ma vaatama pean siis?

              Comment


                #8
                Vs: PS2 ja Samsungi teler

                kõige-kõige lihtsamat juhet.sellist mis annab välja ainult video(kollane) ja kaks kanalit heli(punane ja valge)

                Comment


                  #9
                  Vs: PS2 ja Samsungi teler

                  Mul PS2 tulebki välja punane kollane ja valge. Aga kuna telekal pole kolme rca auku, siis sealt ülevalpool oleval pildil alt teiselt pordilt tuleb välja mingi spets juhtmega kus on 2 punast, sinine ning kollane on koos ja valge ots- kokku 4 otsa. Ühel punasel on veel kriipsud peal kui see peaks midagi tähendama.

                  Comment


                    #10
                    Vs: PS2 ja Samsungi teler

                    Esmalt postitatud mctainas poolt Vaata postitust
                    Mul PS2 tulebki välja punane kollane ja valge. Aga kuna telekal pole kolme rca auku, siis sealt ülevalpool oleval pildil alt teiselt pordilt ...
                    Pildil on punane-valge-kollane tähis näha, kohe paremalt esimene või teine, suunaga alla. Kas su telekal pole?

                    Teine võimalus SCART, RCA>SCART üleminekuga, aga SCART-pesi pole näha.
                    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                    ATiP1pN4XeM

                    Comment


                      #11
                      Vs: PS2 ja Samsungi teler

                      Ausaltöeldes nädalalõpul saan jälle uurida ja scarti pole.

                      Comment


                        #12
                        Vs: PS2 ja Samsungi teler

                        Telekas pole rca auke, on aind selle rohelise pordi küljest võetav.

                        Comment


                          #13
                          Vs: PS2 ja Samsungi teler

                          vaata hoolega.sulle vajalik kollane auk peaks olema otse antennipesa kõrval

                          Comment


                            #14
                            Vs: PS2 ja Samsungi teler

                            Kui vaadata pilti:

                            Siis ANT2 pesa kõrval kollane pesa, mis peaks võimaldama lisakaabli abil sinna PS2 ühendada. Ma ei oska küll öelda, ka see kaabel oli telekaga kaasas või mitte.
                            20+ aastat elfafoorumis

                            Comment


                              #15
                              Vs: PS2 ja Samsungi teler

                              Peaks selline olema:



                              Saab ise teha, pistik on selline: LINK. Või ELFA kood 42-708-15, 42-708-31 -juhtmega. Teise otsa RCA kollane.
                              viimati muutis kasutaja Scott; 14 m 2012, 04:47.
                              73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                              ATiP1pN4XeM

                              Comment

                              Working...
                              X