Teade

Collapse
No announcement yet.

LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem

    Tere, asi siis selles, et sai üleeile ostetud uus telekas, ühendasin võimu sinna taha siis, et heli läbi kõlarite ka tuleks, aga kahjuks seda ei tule. Augud on teleril sama põhimõttega mis eelmisel, aga eelmisest telekast tuli heli vähemalt. Postitan pildid ka kus mida on ühendatud. Telerisse tuleb heli siis läbi digiboksi.
    Esimene pilt: (Audiosse on ühendatud juhtmed millega tuli eelmise teleriga heli)

    Teine pilt: (Võimendi taga on kõik endine, nii nagu ta ka töötas vanasti)




    Kas keegi oskaks aidata, äkki pean uue teleriga mingid ühendused ära vahetama ?
    Jääd vastust ootama, tänan !

    #2
    Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

    Esmalt postitatud Riist poolt Vaata postitust
    ühendasin võimu sinna taha siis, et heli läbi kõlarite ka tuleks,
    Vaata teleri juhendist järgi. kas sellel teleril on heli väljund? (AUDIO OUT)?

    Esimene pilt: (Audiosse on ühendatud juhtmed millega tuli eelmise teleriga heli)
    AV IN2 on sisend, mitte väljund.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

      AV IN2 on sisend, mitte väljund.

      Sinna sisendisse on ühendatud digiboks, millest tuleb nii pilt kui heli. Seletasin vist valesti. Paremal must ja punane juhe tulevad võimust.

      Comment


        #4
        Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

        Esmalt postitatud Riist poolt Vaata postitust
        Paremal must ja punane juhe tulevad võimust.
        Nende aukude grupi nimi on: "component in" s.t sisendid. Sealt aukudesi ei tule midagi välja, mis võimule kõlbab.
        Kordan veel: Vaata teleri juhendist järgi. kas sellel teleril on heli väljund? (AUDIO OUT)?
        Või on raskusi lugemisega ja arusaamisega?
        Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

        Comment


          #5
          Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

          Esmalt postitatud Riist poolt Vaata postitust
          ...Paremal must ja punane juhe tulevad võimust.
          See on ka helisisend (Conponent video + Audio), väljundit näen pildil vaid optilist. Miks boksist otse ei kõlba võimendisse lasta?

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud aqv poolt Vaata postitust
            See on ka helisisend (Conponent video + Audio), väljundit näen pildil vaid optilist. Miks boksist otse ei kõlba võimendisse lasta?
            Kuna mul pole koguaeg võimendi taga.

            Keegi oskab siis õelda millisest august ma heli saaks võimendisse, eks ma sebin siis uued juhtmed kui tarvis.
            Ma midagi lugesin välja kuskilt kasutusjuhendist, et seal on siis sellline auk nagu Optical digital audio out august peaks saama heli välja. Aga kuidas ma sellise juhtme peaks ühendame vene võimuga ? On see üldse reaalne ja kas mingit muud võimalust on ?
            viimati muutis kasutaja Scott; 27 m 2012, 05:41. Põhjus: 2 kokku

            Comment


              #7
              Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

              Esmalt postitatud Riist poolt
              Keegi oskab siis õelda
              Kas juhendit lugesid?
              Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

              Comment


                #8
                Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

                Kas juhendit lugesid?
                Jah, lugesin ma võin selle juhendi siia ka postitada, aga sealt ei tule kuskilt välja kuidas ma saaks heli võimendisse.
                Vana teleriga jooksid võimendi juhtmed samuti audio in auku ja mul oli heli täiesti olemas.

                Comment


                  #9
                  Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

                  soovitan võtta scart pesast. Minul on LG 50pk350 ja sel ka ei ole muud võimalust kui sealt ja siis tuleb sul ka see heli mida vaatad. s.t. et kui on box siis kuuled tv kanalite heli ja kui vaatad dvd siis ka selle heli. kuigi mul on endal dvd HDMI ga ja heli otse võimu.
                  sinu teleril ilusti kirjas, et scart võimaldab sisse ja välja.
                  Tee ise juhe või osta see sest on olemas scart to rca juhe



                  ehk siis 1; 2; 4 on heli välja

                  1 ja 3 on kanalid ehk signaal
                  4 on maandus ehk varjestus mis sinu võimu pesal tuleb ühendada keskmisse nr 2 auku

                  viimati muutis kasutaja 8413; 26 m 2012, 14:09. Põhjus: pilt ei linkinud
                  Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

                  Comment


                    #10
                    Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

                    Esmalt postitatud Riist poolt
                    Ma midagi lugesin välja kuskilt kasutusjuhendist, et seal on siis sellline auk nagu Optical digital audio out august peaks saama heli välja. Aga kuidas ma sellise juhtme peaks ühendame vene võimuga ? On see üldse reaalne ja kas mingit muud võimalust on ?
                    Selleks on konverterit vaja, mis selle optika analoogsignaaliks ringi teeb.

                    Comment


                      #11
                      Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

                      soovitan võtta scart pesast. Minul on LG 50pk350 ja sel ka ei ole muud võimalust kui sealt ja siis tuleb sul ka see heli mida vaatad. s.t. et kui on box siis kuuled tv kanalite heli ja kui vaatad dvd siis ka selle heli. kuigi mul on endal dvd HDMI ga ja heli otse võimu.
                      sinu teleril ilusti kirjas et scart võimaldab sisse ja välja.
                      Tee ise juhe või osta see sest on olemas scart to rca juhe
                      Tänan vastuse eest. Selle juhtme ma peaks siis saama Oomipoest kätte. Oled kindel, et see töötab sellise vene võimuga ?
                      Seda mul oligi tarvis teada saada, ma käin Oomipoes ära, räägin mida tarvis ja ma arvan ma saan selle tööle.
                      Tänan vastuse eest igaljuhul !

                      Comment


                        #12
                        Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

                        kui võimendus igati ok siis ma ei kahtleks minul igaljuhul on heli olemas ja töötab
                        mina kirjutasin et osta "scart to rca" aga ilmselt sa jh ikka seleta ära mis pesad sul on ja saad juhtmed/üleminekud kätte

                        kahjuks ei ole mul kodus seda vene otsikut muidu ma keevitaks selle ise kokku (ainult juhtmed ja otsad ei mingit elektroonikat)
                        Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

                        Comment


                          #13
                          Vs: LG 42LK430 ja Radiotehnika Y101 heli probleem.

                          Esmalt postitatud 8413 poolt Vaata postitust
                          kui võimendus igati ok siis ma ei kahtleks minul igaljuhul on heli olemas ja töötab
                          mina kirjutasin et osta "scart to rca" aga ilmselt sa jh ikka seleta ära mis pesad sul on ja saad juhtmed/üleminekud kätte

                          kahjuks ei ole mul kodus seda vene otsikut muidu ma keevitaks selle ise kokku (ainult juhtmed ja otsad ei mingit elektroonikat)
                          Ma käin oomipoes ära saan sealt kõik vajaliku. Tänan sind !
                          Minu poolest võib selle teema sulgeda sain vastuse.

                          Comment

                          Working...
                          X