Teade

Collapse
No announcement yet.

Videokaamera viskab kasseti alguses ruute

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Videokaamera viskab kasseti alguses ruute

    Tere!

    Kaameraga kassette vaadateesimese on 3-4 minuti jooksul näha ruute ekraanil (pikslid on segamini pööratud). Mõnel kassetil vähem, mõnel rohkem. Millest see võib olla tingitud? Oli ka sõbra kaameraga lindistatud kassetil. Tegemist siis mini - DV kassetiga kaameraga canon mv 630i.

    #2
    Vs: Videokaamera viskab kasseti alguses ruute

    Kasuta puhastuskassetti. Endal igatahes aitas. Üks põhjus võib ka olla , et mehaanika on häälestusest väljas. Linti tõmmatakse alguses tugevamini.

    Ja ära kasuta EMTEC kassette .
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Videokaamera viskab kasseti alguses ruute

      Sama kaamera mul kasutuses mahamängimiseks. Kui puhastuskassett ei aita, siis tuleks käsitsi puhastada. Seda peab siiski oskaja tegema, üsna vilets on seal videopeale ligi pääseda ja oht midagi rikkuda suur.
      Parim, kui kasutadad ainult üht tüüpi kassette, seisab kauem puhtana. EMTEC-i pole kasutanud, aga odav TDK on end heast küljest näidanud.

      Comment


        #4
        Vs: Videokaamera viskab kasseti alguses ruute

        Olen isegi seda jama tähele pannud. Asi puudutab kõiki lintidega masinaid. Kassettidel kuluvad millegi pärast alati algused ära. Sama ka videomakkide kassettidel. Millegi pärast väntsutab masin algused nii kõvasti, et magnetkiht hakkab pudenema ja satub/määrib ära vähemalt pooled videopead. Pane kaamera kassett kerima kuni lõpuni...sellega peaksid pead tagasi puhtaks saama. Tulevikus toimi sedaviisi...Jäta alati kassettidele 1min. jagu algusesse varu ja ära keri alati päris algusesse. Salvestamisel jäta alati umbes 1min. jagu vaba linti ette.

        Comment


          #5
          Vs: Videokaamera viskab kasseti alguses ruute

          Kasutan kõiki kaamerakassette ainult 1 korra salvestamiseks. Laenasin sõbralt kaamera, sellel mängis ilusti. Emteci kassett on küll jah. Eks ma ostan siis edaspidi tdk-sid, endal siiani ka tdk -dega head kogemused igal alal, ainult igas poes neid pole. Eks ma siis otsin kusagilt puhastuskasseti, sest puhastanud teda siiani pole. Kaamera juba mingi 6 a vana ka.
          Tänud vastajatele.

          Comment


            #6
            Vs: Videokaamera viskab kasseti alguses ruute

            6 aastat puhastamata on muidugi pikk aeg. Puhastuskassetiga tuleb meeles pidada, et see on abrassiiv. Kulutab videopead üsna palju. Seepärast ei tasu teda eriti tihti jooksutada, võibolla ainult korra kuus. Lindiveomehanismi, rullikut jne. see väga ei puhasta.

            Comment

            Working...
            X