Teade

Collapse
No announcement yet.

Miks salvestav DVD-mängija ei loe koopiaid ja mujal salvestatud materjali?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Miks salvestav DVD-mängija ei loe koopiaid ja mujal salvestatud materjali?

    Väga täpselt ei teadnud, kuhu oma postitus panna, aga mure ja küsimused järgmised.
    Sattus nõutu töökaaslase käe läbi minu juurde DVD-deck. Salvestav. Kõvakettata. Samsung. Mudli nime hetkel kodus ei mäleta.
    99% originaal-plaate mängib, sama deckiga salvestatud-kirjutatud plaate mängib, ent enamus teiste salvestajatega kirjutatud plaate ei mängi (lõpetataud plaate, loomulikult). S.h ei mängi arvutis autoriseeritud DVD-plaate, ei koopiaid, ega n.ö koduvideosid.
    Toorikust ei sõltu.
    Kas selline "mure" on üldse kõrvaldatav?
    Mis seda tingib? Laser? Soft? Mingi kivi?
    fotokolakoguja

    #2
    Vs: Miks salvestav DVD-mängija ei loe koopiaid ja mujal salvestatud materjali?

    Mina uuriksin konkreetse mudeli tehnilist dokumentatsiooni. Oletada võib muidugi kõike.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Miks salvestav DVD-mängija ei loe koopiaid ja mujal salvestatud materjali?

      Paberite järgi lubab justkui taasesitada kõiki DVD-sid (k.a RW). (Mul on tööl üks teine odavama otsa Samsung samuti, ent ühes VHSiga. See näit. mängib absoluutselt alati kõiki plaate.)
      fotokolakoguja

      Comment


        #4
        Vs: Miks salvestav DVD-mängija ei loe koopiaid ja mujal salvestatud materjali?

        Esmalt postitatud noor tehnik poolt Vaata postitust
        Laser?
        99.9%

        Comment


          #5
          Vs: Miks salvestav DVD-mängija ei loe koopiaid ja mujal salvestatud materjali?

          Siit veel edasi arendades - kas ühe või teise DVD-mängija eripärad (nüüd pean silmas just nimelt eripärasid, mitte vigu) tulenevadki suuresti laseri enda "võimalustest" või millegi muu konfiguratsioonist, s.t kui ma nüüd toon ühe järjekordse näite töö juurest, siis näit. kabedama otsa Marantzi DVD-mängija ei tunnista peale originaalplaatide mitte midagi.
          fotokolakoguja

          Comment


            #6
            Vs: Miks salvestav DVD-mängija ei loe koopiaid ja mujal salvestatud materjali?

            Arvan, et viga on laseris, paljud stand-alone seadmete laserid on sellised valitud, et ei loe kõrvetatud plaate. Mõnikord on neile õnnestunud õigete toorikute valikuga katse eksitus meetodil isegi mõnd lugema panna.
            Kuna selle jamaga juba ammu kokku puutunud siis ostangi poes optilist meediat kõrvetatud plaadi testiga.

            Comment

            Working...
            X