Teade

Collapse
No announcement yet.

Monitori D9pistik arvuti D15pessa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Monitori D9pistik arvuti D15pessa?

    On olemas üks värvimonitor millel on D9 pistik. Kas oleks seda kuidagi võimalik ühendada siis DB15 pessa. (monitoril 2realine pistik, arvutil 3realine pesa) Teist graafikakaarti ei tahaks osta.

    #2
    On küll...kui molu ikka neid sagedusi seedib. Hyundail on ka 1 selline mudel millel DB9 pistik. Mälu järgi olid kõik "vajalikud" otcad 5-klemmisel real: järjest RGB ja 2 sünkrot. R=pin 1 jne. Sünkrootci pead lihtsalt katcetama.
    Alumine rida oli vist mättas. Võta karp lahti ja uuri järgi!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Karp mul juba lahti oli ja tõepoolest 7 otsa seal on kuid kuda täpselt need DB15pesaga ühendada, värvide järgi ei õnnestu vist?

      Kas kusagil vastavat skeemaatilist lahendust pole? Või siis vähemalt ühe ja teise otcte seletused et õiged omavahel kokku viia.

      On olemas adapterid http://www.ramelectronics.net/html/adt-21032.html äkki saab selle skeemi kusagilt välja otsida.

      Comment


        #4
        Kas pole tegu mitte vanema CGA või EGA monitoriga ???
        Kahten, et nad ei vea pilti sünkrosse...
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Jah, need tõesti ei süngi pilti ära. Proovida võib ju ikka. Molu nimi oleks ka abiks.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Monitoriks on WINTECH 1431
            Model no. WM-1431
            Valmistaud juunis 1990a.
            486 pilti näitas küll.

            Comment


              #7
              Kas silt ei ütle, mis moluga tegu (sagedused, tüüp cga/ega/vga) jne.
              Siiski julgen arvata, et on tegu mingi eelneva standardi (enne vga'd) moluga, mis vga all ei tööta.

              Comment


                #8
                Monitoriks on WINTECH 1431
                Model no. WM-1431
                Valmistaud juunis 1990a.
                486 pilti näitas küll.
                Pakun, et suure tõenäososega EGA pildikast. Vga oli tol ajal ülisuur haruldus (standard vist aastast 89)
                Kas sellel 486-l win95 peal käis ???
                Kui käis win3 siis kas reso oli 640*350 ???, siis kindlalt EGA.

                P.S mul on EGA molu olnud ja ma olen seda vga kaardi taha üritand panna. võibolla spetsdraiveritega saad käima...
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Win3-ga jooksis vist jah. Resot ei mäleta. Kuid arvatavasti on tegu siiski EGA monitoriga. Et siis ei õnnestu nagu ma aru saan.

                  Aga millised need spets draiverid on, kust saada?

                  Comment

                  Working...
                  X