Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem Sony Braviaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem Sony Braviaga

    Tervitused.

    Probleem selline. Sai hiljuti osta Sony Bravia 32W4000 teler. Sisseehitatud mpeg4 tüüneriga+Conax. Kasutan Starmani ZoomTV-d. Elan teisel korrusel, seina peal Iskra P2845 antenn, uus kaabeldus (pikkus mitte üle 10meetri). Aga nüüd probleem selline,et pilt ainult hakib. Niipalju siin olen välja uurinud,et CH52(mux2) ja CH47(mux3) kanalitega probleeme ei ole. Aga hakib just CH23(mux1), ehk eesti kanalid, mille saatmisvõimsus peaks olema kõige tugevam just. Valgjärve mastini linnilennult ehk 20-25km.
    Teise Samsungi teleriga probleeme ei ole.
    Tunduks nagu oleks teleri sisene digibox vigane?


    CH47/mux3:
    kanal11, lolotv,foxlife,seitse,n.geo,tlc,eurosport2,cnn,sho wtime,mtv,fox
    CH52/mux2:
    discovery,universal,sony,history,animal,tcm,eurosp ort,tv3+,tv6,ren-tv,pbk,silver
    CH23/mux1:
    etv,kanal2,tv3,etv2,ttv,kanal12

    #2
    Vs: Probleem Sony Braviaga

    Proovi lihtsalt traadijupiga, sellise kauguse pealt võiks veel puhtalt võtta.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Probleem Sony Braviaga

      Ei võta kuidagipidi.
      Huvitav olukord, sati kanalid jooksevad libedalt. "Vabasid kanaleid" ei mängi. Proovitud igasugu erinevaid antenne ja variante.
      Mux2/3 kanalitega signaal high, mux1 kanalitega näitab,et no signal.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem Sony Braviaga

        Ilma conaxita sama lugu?
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Vs: Probleem Sony Braviaga

          Jah, kui Conax eemaldada, siis täpselt sama teema.

          Teine telekas sama Conaxi ja antenniga töötab hästi.

          Tundub, et teler probleemne.

          Comment


            #6
            Vs: Probleem Sony Braviaga

            Mida MUX4 (E55) vaba France24 teeb? Kui see ei haki, on mux1 sagedus häiritud (Vene analoogi ülilevi, genereeriv antennivõimendi, hiljutiostetud säästulamp vm seade). Teleri tuuneri enda viga ühel sagedusel on võimalik, aga vähetõenäoline.

            Kanal12 mux1-s näitab või ka hakib?

            Ja vaata, mis signaali näidik ja BER näitab (digituuneri alamenüüs).

            Prooviks moodul välja, telerile tehaseseadistus ja uuesti teenused sisse lugeda.
            viimati muutis kasutaja Scott; 17 m 2013, 06:06.
            73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
            ATiP1pN4XeM

            Comment


              #7
              Vs: Probleem Sony Braviaga

              Kõik kanalid Mux1 pealt hakivad(etv,kanal2,tv3,etv2,ttv,kanal12).
              France24 jookseb ilusti, signaal põhjas.
              Mux1 kanaleid vaadates näitab, et "No Signal", Mux2/3 kanalitega on signaal "High".
              Olen tehase seadete nullimise teinud, ei ole abi. Samuti proovisin paari erinevat antenni.
              Mu teine Samsungi lcd mängib ilusti sama antenni ja conaxiga.
              Seega tunduks,et teleris mingi vimka sees vist.

              Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
              Mida MUX4 (E55) vaba France24 teeb? Kui see ei haki, on mux1 sagedus häiritud (Vene analoogi ülilevi, genereeriv antennivõimendi, hiljutiostetud säästulamp vm seade). Teleri tuuneri enda viga ühel sagedusel on võimalik, aga vähetõenäoline.

              Kanal12 mux1-s näitab või ka hakib?

              Ja vaata, mis signaali näidik ja BER näitab (digituuneri alamenüüs).

              Prooviks moodul välja, telerile tehaseseadistus ja uuesti teenused sisse lugeda.

              EDIT: Asjad siis nii kaugel, et võtsin oma teleri kaenlasse ja väikese veneaegse detsimeeter-antenni ja läksin emale külla. Panen juhtme taha ja pilt ideaalne, mittemingitki probleemi. Seega midagi segab levi. Huvitav on see,et Samsungi telerit see häire ei sega. Sony streigib.
              Mul omal korteris pole küll mingeid elektrilisi riistapuid. Laes tavalised pirnid.



              LAHENDUS:

              Probleemiks oli Kõu mast, mis asub majast kuskil 500m eemal. Lahenduseks oli filter, mis blokeerib sagedused 453-468MHz-ni. Nüüd signaal ilusti põhjas.
              viimati muutis kasutaja erx; 19 m 2013, 20:21.

              Comment

              Working...
              X