Teade

Collapse
No announcement yet.

Mure äsja ostetud Samsungi monitoriga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mure äsja ostetud Samsungi monitoriga

    Tere!

    Sain eile kätte uue Samsungi monitori (http://www.samsung.com/ee/business/b.../LS23C65KKC/EN). Avastasin aga, et monitori paremalt ülevalt servast kuvab u 6cm rohekas laik, vasakul pool servas on näha sama asja, kuid see pole üldse nii tugev. Imelik on see, et see valgus kuvab ainult siis, kui veebibrauser ja/või programmid avatud pole ehk et ainult siis, kui vaade on desktopi peale (desktopi taust on musta värvi). Tegin pildi ka, ehk on arusaadav:

    Click image for larger version

Name:	2013-10-22-23.41.48.jpg
Views:	1
Size:	263,9 KB
ID:	876581

    Kas tegemist on mingi veaga või on see mingi LED PLS monitori eripära? Peaksin ilmselt tootega siiski garantiisse minema?

    Aitäh vastajatele!

    #2
    Vs: Mure äsja ostetud Samsungi monitoriga

    Midagi kõver või taustavalgustuse LED riba varjav teip lahti, puudu või valesti.
    Las garantiis teevad korda.

    Comment


      #3
      Vs: Mure äsja ostetud Samsungi monitoriga

      ja kui pöördud garantii poole siis ära unusta ka korralikku fotot lisamast koos probleemi kirjeldusega.

      Comment


        #4
        Vs: Mure äsja ostetud Samsungi monitoriga

        Viisin monitori täna Infotechi esindusse (pood, kust monitori ostsin, saatis mu sinna) ja mu sisetunne aimab halba. Töö võttis vastu naisterahvas, kes rääkis väga halvasti eesti keelt ja ta ei saanud ilmselt üldse aru, mis häda monitoril on, kuigi näitasin telefonist mitu korda fotot. Pärast vaatasin remonditöö akti pealt veakirjeldust: "moonitoori on roheline valgus." Ma ei taibanud enne sinna sõitmist fotot välja printida, saatsin neile nüüd meili teel detailse kirjelduse koos fotoga. Loodetavasti ei saa ma kaupa tagasi jutuga, et viga ei tuvastatud vms.

        Aitäh Kein ja Kaits!

        Comment


          #5
          Vs: Mure äsja ostetud Samsungi monitoriga

          Ma olen põhimõtteliselt sellise olukorra vastu... ja on ette tulnud..
          Kui mina ostan uue seadme ja maksan uue seadme eest, siis kindlasti ei ole kokkuvõttes ma nõus maksma uue seadme hinda ja saama tegelikult garantiiremonditud seadme, tõepoolest milleks?
          Ma ei kaota seniks pakendit ja ei eemalda ka võimalusel kaitsekilesi, kuniks pole selge, et ostetud seade on töövõimeline ja korras.

          Mida küll sellise "teenindusega" ette võtta; see on tänasel päeval väga paljudele pinnuks silmas...
          Probleemide tekkimisel, soovitan kasutada tõlki, kus tõlgi pikem tõlkimatu ühemõtteline sõnavõtt, teeb teenindajale vääramatult selgeks sinu probleemi ja asja olemuse.
          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

          Comment


            #6
            Vs: Mure äsja ostetud Samsungi monitoriga

            Kas ei kehti 14 päeva tagastamise võimalus?! Uuri tarbijakaitsest järele, peaks saama sinna helistada ja nõu küsida oma õiguste kohta.
            Müüja silmis oled nii või teisiti kurjategija- julgesid tagasi tuua! Kahju, et meie maal ei ole jõutud tasemeni, kus maksame kõrge kvaliteedi eest aga saame rämpskaupa. Pood püüab alati oma huvid seada esikohale, teades samas mille vastu eksib. Eriti kui tegu garantiiga.

            Comment

            Working...
            X