Teade

Collapse
No announcement yet.

Tavaline teler ilma smart ja 3D-ta ning LAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tavaline teler ilma smart ja 3D-ta ning LAN

    hei,

    minu küsimus on järgmine. Ostsin Thomsoni 48" U4 seeria telku. Sellel on Ethernet port olemas, menüüs seadistus ja ühenduse testimise koht.
    Mida sellega teha võib saada? Teleka menüüs endal mingeid browsereid vms asju ei ole..

    Parimat,
    Vahur

    #2
    Vs: Tavaline teler ilma smart ja 3D-ta ning LAN

    Firmware upgrade?

    Comment


      #3
      Vs: Tavaline teler ilma smart ja 3D-ta ning LAN

      lollusi pole mõtet soovitada.....esmalt siiski kasutusjuhend kätte ja see põhjalikult läbi lugeda ning teha endale selgeks mis ja kuidas.

      Comment


        #4
        Vs: Tavaline teler ilma smart ja 3D-ta ning LAN

        Esmalt postitatud Kaits poolt Vaata postitust
        lollusi pole mõtet soovitada.....esmalt siiski kasutusjuhend kätte ja see põhjalikult läbi lugeda ning teha endale selgeks mis ja kuidas.
        Kasutusjuhendit mul paraku pole aga lollusi soovitada... Mul üks sarnane käib ja just sellise tegevuse jaoks netti tahabki minna.

        MUUDAN (lisan tegelikult)

        U4 series mudel 48FU4243C juhend räägib sellist juttu:

        Software update
        Press Menuon the remote control and select Options > Software update. Press OK/►to enter.
        (Refer to Figure 5.)
        - Current version: Displays the current version of the software.
        - Product name: Displays the product name of your set.
        - Serial number(if available): Displays the serial number of your set.

        Edasi on nimetatud juhendis jutt teemal "OAD(Over Air Download)" nii et minu pakutud variant ei ole vist siiski õige. Samas ma ei tea ka täpset marki.
        viimati muutis kasutaja erw; 10 m 2013, 23:38.

        Comment


          #5
          Vs: Tavaline teler ilma smart ja 3D-ta ning LAN

          tavaliselt on neil see pistik igasuguste ostuteenuste jaoks.meil pole sellega vist midagi peale hakata,aga usas pidi see täitsa populaarne olema.lähed teleshop programmile ja ja muudkui ostad ja ostad

          Comment


            #6
            Vs: Tavaline teler ilma smart ja 3D-ta ning LAN

            Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
            tavaliselt on neil see pistik igasuguste ostuteenuste jaoks.meil pole sellega vist midagi peale hakata,aga usas pidi see täitsa populaarne olema.lähed teleshop programmile ja ja muudkui ostad ja ostad
            Jah, see ostlemise teema oli ka mainitud manuaalis täitsa olemas.

            MUUDAN/LISAN

            Minu kasutada 50'' teise firma toodang ostlemist ei paku, omab 3D ja muud tilu-lilud kaasa arvatud internet aga ikka tahab ennast uuendada kui netti näeb. Sellest ka minu lolluste pakkumine esimese hooga.

            MUUTMINE

            muutsin sõna toodand sõnaks toodang

            Comment

            Working...
            X