Teade

Collapse
No announcement yet.

Video kaamera ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Video kaamera ost

    Plaanis on mingi aeg osta kasutatud video kaamera. Siinkohal tekkis mul küsimus, et mida tuleks vaadata enne ostu ( vead). Kas 1500 krooniga saaks ka midagi, mis oleks korralik?
    Küsin just sellepärast seda, et pole eriti palju kokku puutunud kaameratega.

    Siinkohal olen tänulik nendele kes aidata viitsivad.

    #2
    Vaata optika üle, kas on puhas (kriimudeta)...lindiveomehhanism peab korras olema (kerimisel pole imelikku heli)...zoom-nupp, mis tihti logisema hakkab, peab töötama...et kaamera poleks maha kukkunud (võta oma lint kaasa ja kontrolli, kas pilt korras...tugeval põrutusel liiguvad lindi juhtpuksid paigast ära)....aku seisukord (selline uus võib vahest kallis olla)...
    Pildikvaliteedilt: VHS, VHS-C ja Video8 esindavad viletsamat pilti...S-VHS, S-VHS-C ja Hi8 juba paremat...DV veelgi parem.
    Mis puutub 1500 krooni...no ma ei tea..."midagi" võib selle eest saada, aga kahtlane. "Korralik" on seejuures väga suhteline mõiste...

    Comment


      #3
      Tänan vastuse eest!!

      leidsin palju näpunäiteid
      Arvan et pean rohkema raha summaga arvestama.

      Comment


        #4
        ma ise ostsin 3000-ga täpselt: lcd ekraan jms, kuigi müüja pakkus 2900-ga.
        kaameraga olen väga rahul B)

        Comment


          #5
          3k-ga DV kaamerat ehk ei saa, küll aga analoogkaamera. Veel tuleks hoiduda USA-st toodud/saadetud NTSC süsteemi kaamerate eest...neid pakutakse meil suht odavalt...

          Comment


            #6
            ei ole jah digi oma.

            Comment

            Working...
            X