Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis asi see täpsemalt on?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis asi see täpsemalt on?

    Pildid see peax olema mingi autovõim, kas seda pole võimalik kuidagi tööle panna? vb kellegil on sellisele asjale skeem, või niisama õpetax kuidas seda jäima panna, kui see üldse võimalik on?

    #2
    Alusta sellest, et uuri lüütide järgi toite lülitus; lüütide pinge järgi saad ka toitepinge teada. Kõllide pistikud olid juba olemas, edasi jääb järgi sisend ...
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      Autovõim see tõenäoliselt ei ole.
      Vana helitehnika remont Pärnus

      Comment


        #4
        niipalju olen teada saanud
        Kuidas seal on 2 kanalit, mõlemad tõpselt samasugused. sisend ja väljund olemas, aga siis jääb 4 juhet ülearu milleks need on. kindlasti on 2 tükki toide ja 2 väljalülitus või heli regulaator ?
        aga milline on seal voolu juhe?
        Kuidas saan aru mis voolu peal see töötab?

        Comment


          #5
          Voolujuhtmetel peaks seal olema nende suurte kondekatega midagi ühenduses.
          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
          www.sansui.us/AU-9500.htm

          Comment


            #6
            ehk siis see must ja teiselkanalil valge?, see nr1 juhe. aga kas see on + või - .Targemad rääkige kuda seda tööle panna?

            Comment


              #7
              Uu kas siis tõesti siinsetest geeniustest ei tea kuhu vool tuleb järgi lasta, ja mida ülejäänud juhtmetega teha tuleb, et see käima saada?

              Comment


                #8
                Katsetasin ja sain asja tööle Pilt kuidas töötab
                hääl on kohe kõvasti tugevam kui otse pleierist aga häär ragiseb täiega. Toiteks kasutan nokia 3.7v 350mA laadijat. kas ragin võib olla põhjustatud toitest või milles on probleem?

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Ceed@Dec 8 2004, 21:26
                  Toiteks kasutan nokia 3.7v 350mA laadijat.
                  arvestades pildil näha olnud radikaid, on toide naeruväärne
                  vabandust
                  uuri, mis pingega on need kõige suuremad kondekad seal.
                  mingite punaste pealt paistis 25V - kui need otse toitesse lähevad, siis on auto pardapinge (12V) suht loogiline, kahe kanali peale peaks sel juhul toide kannatama vähemalt 2,5-3A.

                  edu!

                  Comment


                    #10
                    Suurtel kondedel on peal kiri 2200uF 25v. aga palju ma sinna järgi võin lasta, arvutist 12v võin? Kui pinget tõstab kas ragin kaob ära?

                    Comment


                      #11
                      Sa pead vaatama, kas arvuti toiteplokk ikka kannatab ära

                      Comment


                        #12
                        Loodame, ampreid on noh enamvähem, 400W toide, kui maha põleb läheb garantiise

                        Comment


                          #13
                          "...Läheb GARANTIISSE".

                          Sa Ceed oled ikka lahe kuju.GARANTII (üks kõik mille kohta) tähendab seda,et mingi toote tehas vastutab oma toote materjalide ja koostekvaliteedi eest.Kui sa mingil muul põhjusel (antud juhul oma võimendi katsetamine) selle toote (toiteblokk) maha kärsatad,siis ei ole see ju tehase süü ja garantii ei kehti.
                          Minu soovitus.Proovi seda võimu kas kellegilt laenatud vana arvuti toiteblokiga (neid vedeleb ju küll) või siis autoaku pealt.

                          NB! Enne uuri täpselt järgi,võib-olla tahab see elukas sul kahepolaarset toidet?
                          Vana helitehnika remont Pärnus

                          Comment


                            #14
                            tee ikka enne kindlaks milleks need suured kondekad on äkki on võimu lõpus lahtisidestus kondekad ja polegi toite ahelas. on ka selliseid skeeme kus valjukas lülitatakse võimu lõppu üle kondekate. toide võib sellisel asjal olla 12V.

                            Comment


                              #15
                              kas see oli oletus et ta on autovõim või misasi?

                              KUDA krt sa 3,7V üldse tööle said selle??? mul ei hakka punane tulukenegi põlema h34r:
                              -

                              Comment

                              Working...
                              X