Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi tegemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi tegemine

    Plaanis alustada stereovõimendi tegemist selle skeemi järgi.
    On see sobilik kõlaritele 10AC-225?
    Millise skeemi järgi teha see, et saaks bassi, trebelit ja heli muuta?
    Kuidas seda täiustada, et saaks parema võimu? (kaitselülitused, nivooindikaator jne)
    :unsure:

    #2
    Või teab keegi soovitada paremat kohta, kus on eel- ja lõppvõimuskeemid ning reguleerimise värk? 2*30rms :huh:

    Comment


      #3
      ftp://ftp1.radio.ru/pub/1972/

      http://www.hot.ee/montazh/Audio.html


      lk. 52-53 lõppvõimendi. transside peal töötab väga hästi.

      eelvõimendid, tämbri reguleerimine ja palju muud.

      Comment


        #4
        Lõppvõimuks sobib Tda2050 hästi. Kui kõik õieti teed on see oma hinna eest suht hea võim. Kuid arvestama pead et sul on vaja korralikku radikat. Toidet on samuti asjalikku vaja. Trükkplaadina kasutasin ma vanast automakist väljalõigatud osa, see oli mõeldud TDA2003 jaoks. Liivapaberiga võtsin laki maha ja tinatasin rajad ära. Ilus see väljanägema ei jäänud. Teadma peab et Tda2050l ei OLE 3 klemm mass, nii et uus plaat on mõistlikum teha. Näeb kindlasti ilusam välja ka
        Kuid mul polnud millegagi plaati söövitada.
        BTW kui võim kõrgetel genereerima hakkab siis vaata et kõik keraamilised 100 nF konded olemas on. Kui see ka ei aita pane tagasiside takistile peale 1...100pF konde.
        Eelvõimuks otsi siit foorumist midagi,
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #5
          Kui kõik õigesti teha, siis kuidas selle kvaliteediga on ja kas ta võimendab ära S30?

          Comment


            #6
            Voimendab ara kyll, kui toide on korralik ja jahutus hea. Ma ei tea kas sul on 4 voi 8 oomised S30 ned. Kui need on 4 oomised siis jata kivi toitepingeks +/-18 Volti, kui tahad 8 oomisele koormusele yle 20 w saada siis pane kivi toiteks kuskil +/- 22 volti. Siis ei tohiks 4 oomiseid kolareid kasutada.
            Ma aretasin samad kivid +/-18 voldil yhte vanasse Yamaha ressiverisse. Saund on Ok bassi on kyll vahevoitu kuid see on eelvoimu osa viga. Mingeid sahinaid kuulda pole.
            Maailm oleks puhas ja süüta
            kui poleks õllejogurtit
            - Õ.Õ.

            Comment


              #7
              Kõlarid mul nelja oomised.
              Probleem selles, et need lingid, mis humax andis, mul ei näita seal midagi.!
              Teab keegi soovitada eelvõimu?

              Comment


                #8
                Siin on mõned skeemid. Kui mõne nende järgi teha? :unsure:

                Comment


                  #9
                  Originally posted by KEM@Dec 10 2004, 01:29
                  Siin on mõned skeemid. Kui mõne nende järgi teha? :unsure:
                  Wau, millega kolleegid hakkama saand

                  Hoiatan, et need skeemid ei ole mõeldud otseseks järgitegemiseks (kuigi enamus hakkaks tööle ) vaid abistamiseks oma skeemide disainimisel jms. Algajatele ma ei soovita.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    vaata minu postitusi seal on olemas jutt kust saab allalaadida djvu programmi, et vaadata vene saitidel olevaid asju. seal on väga palju materjali ja ma ei kujuta ette olukorda kui sealt midagi vaadata ei saa.Venelased on selle koha pealt kõvad tegijad ja viimasel ajal on neil avaldatud palju materjali lääne juppide peal.nende saidid on konkreetsed ja suhteliselt hästi koostatud. uuri selles suhtes foorumit et neid asju seal lahti saada.

                    Comment


                      #11
                      evotechi lehel tundub, nagu tahaks tda2003 saada 2-polaarset pinget.. kas see ongi nii? või on lihtsalt näpukas? muidu kuskil oli ju kirjas, et see ühe toitepingega.

                      EDIT: tundub, et siiski ühe pingega.. Input voltage range: +8 to +18 V

                      EDIT2: a ja neid 1000mk kondesid küll ei leia miskipärast. tevalo pakub ~40.- eest selliseid :blink: äkki keegi viitsib siia tootekoodid visata?
                      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                      Comment

                      Working...
                      X