Teade

Collapse
No announcement yet.

auto võimendi toas???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    auto võimendi toas???

    oleks abi vaja. Kuidas ma saaks auto võimu toas tööle? Milline voolualandi mul peaks olema võ mida ma peaks tegema?? Paluna aidake.
    ETTE TÄNADES!!!

    #2
    Oehhhh.....järgmine....

    Mida võimsam akulaadija, seda parem. Lisaks veel sellega autoaku paralleeli + ilmatu suured lüüdid........

    Ühesõnaga saab, aga ei tasu vaeva. Osta toavõim. Asi ilusam ja kasutamsmugavam.. ja võibolla isegi odavam .

    Ahjaa otsing peaks aitama kah, aga saad samu vastuseid.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=12942 <_<
      F&amp;F

      Comment


        #4
        Mõtleme selle peale ka, et äkki ei ole mingi ilmatu võimas autovõim. Mul näiteks 4x40W autovõim, mis paneb S-90&#39;tel tulekesed vilkuma, toitub täitsa vabalt arvuti toite pealt. Ühendasin moleksisse ja Full loadis - tümakas põhjas ei ole midagi imelikku täheldanud. Toide 300W Codegen.

        Comment


          #5
          Mnjah...mul ka 2x50W autovõim tümistab arvuti toiteploki pealt (15V-ks tehtud). Lisaks 200000uF kondekas paralleelselt ja tuleb küll. Sai 2tk. S90 ka järgi pandud (võimendi silda ja kõlarid järjestikku 8oomi) ja tuli juba midagi Brigile sarnast välja. No mitte küll päris sarnaselt .
          Nüüd vaja veel toiteplokki termoregulaator ehitada, et kogu aeg vent ei undaks.

          Comment


            #6
            tänud

            Comment


              #7
              SRY OT: ega võimendiga midagi ei juhtu, kui ma ta 17V pealt tööle panen?

              Comment


                #8
                nõrgem kaitse ette, nii 10 A väiksem kui ntx 20A kaitse, kui läbi põleb, ära enam katseta. Võib juhtuda et skeem siiski valu vastu ei pea , siis pead jootekolviga vehkima hakkama. Konded peaksid olemas 35V aga transide kohta ei oska öelda, vb need ka ei pea nii palju vastu ...
                -

                Comment

                Working...
                X