Teade

Collapse
No announcement yet.

4x TDA7293 paralleeli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    sa otsisid skeeme ka? seal on natukene minu meelest päris lahedaid asju (võib-olla eksin). toon silma paistvamad asjad kah välja 100+100W,
    seal ka midagi.
    no midagi ikka seal on... ma vähemalt üritasin aidata

    Comment


      #17
      Originally posted by Miilits@Dec 16 2004, 18:36
      see stk on kõva poiss minu meelest, see on suht normaalse heliga ka veel...mulle on yldjuhul stk kividest väga hea mulje... mängib bassi ka ilusti..aga hind on nati kallis sellel kivil
      kui kalliks pead, siis alati vaata üle konkureerivate poodide hinnakiri, mõne asja puhul võib hinna vahe olla 50%+
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #18
        Originally posted by radiotehnika35@Dec 15 2004, 21:58
        Kas ikka kindlalt on vaja neid nii palju kokku panna? Tee see asi "rauas" valmis, kui tööle hakkab siis sa ilmselt unustad selle 4. ära! Tundub see skeem kuidagi kahtlane, aga ei viitsi datat ka uurida...hetkel, kas see bootstrap/loader kondekad on ikka nii ühendatud nagu datas? Üks mis meenub-kui neid hulgi tahad laduda siis see konde (1-kivi kasutamisel on see 22 mikro-4-kivi korral tuli mahtuvus võtta 4 kordne, kuid asja juures on veel üks "kala"-kui neid 4 tükki kokku uhada kas siis signaali väljundpinge juba toitepingest suuremaks ei lähe? Siis need moonutused enam teps mitte 10 prosega ei piirdu.Ja 6 oomist koormust minuarust ei saanudki kasutada minimaalne oli vist 8 oomi-sedagi lausa piiri peal töötades.Soovitaks, et proovi alguses näit. 7296-ga, 2 tükki ja kui töötab areta seda edasi, tuleb tükk-maad odavam ka 7293 on mingi üle 100 raha tükk Tevalos 96 saab mitu kümpi odavamalt-näit serigos on ta vist mingi 60 ringis. Datasheeti saab ST kodukalt kätte ja seal on sellest lülitusest juttu küll-kuid veidi vähevõitu.
        sellel lülituse iva peaks olema pigem voolu suurendamine, kui pinge tõstmine
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment

        Working...
        X