Teade

Collapse
No announcement yet.

mida peale hakkata 2 automakiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mida peale hakkata 2 automakiga

    tahaks kusida et mida saab teha vana auto makiga mul neid 2 tukki kasetikad ,uhel on kasetti sahtel tuksis kuid raadio tootab teine ei votta voolu sisse .remontida neid ei viitsiks ,minema kah ei taha visata ,akki saab salt seest midagi tarka mida saaks parast kusagil kasutada,naiteks kivid voi midagi muud.
    kes ei opi see ei tea

    #2
    müü ära
    Eesti Streetrace Foorum
    http://www.vahtraleht.org

    Minu projektid
    www.zone.ee/SoundTuning/

    Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

    Comment


      #3
      ei ole nagu muugi mees ,rohkem selline kes korjab ja ostab iga sugu pahna kokku ja siis hoiab ,ennemb viskab minem, kui annab voi muub kellegile,enne kui ma teada ei saa mida asjaga teha saab ei muu ma teda kuhugi ega kellegile.
      kes ei opi see ei tea

      Comment


        #4
        oskab siis keegi mulle midagi soovitada ,mis ma nendega peale voin hakata.
        kes ei opi see ei tea

        Comment


          #5
          no näiteks võid maha joota lõppvõimu osad (kivid, konded, takid vms..) ja saad ehitada paar nõrgemat võimendit. Tavaliselt automakkides 2kivi,mis mõlemad kahe kanaliga. Kui kõik kivid töötavad saad juba 4 kanaliga võimu ehitada (mitte küll väga võimsa,kuid siiski ise tehtud )
          Intel inside.. Idiot outside...

          Comment


            #6
            Originally posted by mcgangsta@Dec 27 2004, 08:57
            no näiteks võid maha joota lõppvõimu osad (kivid, konded, takid vms..) ja saad ehitada paar nõrgemat võimendit. Tavaliselt automakkides 2kivi,mis mõlemad kahe kanaliga. Kui kõik kivid töötavad saad juba 4 kanaliga võimu ehitada (mitte küll väga võimsa,kuid siiski ise tehtud )
            akki saaksid monda skeemi anda ,vms
            kes ei opi see ei tea

            Comment


              #7
              Originally posted by 50W+Dec 27 2004, 12:29--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (50W @ Dec 27 2004, 12:29)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mcgangsta@Dec 27 2004, 08:57
              no näiteks võid maha joota lõppvõimu osad (kivid, konded, takid vms..) ja saad ehitada paar nõrgemat võimendit. Tavaliselt automakkides 2kivi,mis mõlemad kahe kanaliga. Kui kõik kivid töötavad saad juba 4 kanaliga võimu ehitada (mitte küll väga võimsa,kuid siiski ise tehtud )
              akki saaksid monda skeemi anda ,vms [/b][/quote]
              skeem sõltub sellest, mis kivid sul makkides on (põhimõtteliselt igale kivile eri skeem)
              Intel inside.. Idiot outside...

              Comment


                #8
                Mis marki (firma, mudel) need makid on?

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Rom@Dec 27 2004, 12:31
                  Mis marki (firma, mudel) need makid on?
                  krunding ja roudstar
                  kes ei opi see ei tea

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by 50W+Dec 27 2004, 13:46--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (50W @ Dec 27 2004, 13:46)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Rom@Dec 27 2004, 12:31
                    Mis marki (firma, mudel) need makid on?
                    krunding ja roudstar [/b][/quote]
                    võta lahti ja vaata mis tüüpi lõpukivid on (lõpukivid on sellisedpiklikud 17 jalaga...)
                    Intel inside.. Idiot outside...

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by 50W@Dec 25 2004, 17:55
                      tahaks kusida et mida saab teha vana auto makiga...
                      Integreeri oma autoraadio ja mingi võimendi kokku, saad recieveri kui seejuures maki ka veel tööle saad, siis on juba pool keskust olemas :P

                      Comment


                        #12
                        sa mulle ühte võimu ei tahaks ära anda? oleks vaja

                        Comment

                        Working...
                        X