Teade

Collapse
No announcement yet.

Sony võim ja S90-sõbrad või ebavõrdsed konkurendid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony võim ja S90-sõbrad või ebavõrdsed konkurendid

    http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/ressi...vaata=STRSL40SM
    On selline ressiiver/võim. Mul kodus nuiavad väärt võimu Paar S90 ja Paar Techniks SB-CS95 (põhimõtteliselt Lääne S90)

    Kas võim jääb lahjaks? Raiskan ressurssi?
    Mis üldse asjast arvate, sobib? Hind mingi 2300 EEK võimul...

    (Kodus DVDplayer, arvuti ja keskus, mis tahaks sel juhul kõik sinna taha pookimist, et ühtne süsteem luua)
    Ka minul on ALATI palju probleeme!

    #2
    imelik :S niipalju kui mina sealt lehelt vaatasin, siis ma ei leidnud selle ressiivri kohta mitte mingid kirjeldust... :blink:

    Comment


      #3
      oleks endal taskus saane papp ,ostaks miski kasutatud voimu ,saaks juba tuki maad voimsama ,aga see koigest minu arvamus
      kes ei opi see ei tea

      Comment


        #4
        Esiteks, kas sul on 4 või 8 oomised S90d? Technicsid peaksid 8 oomised olema, sellega nagu probleeme ei tohiks tekkida.
        Kas on mõttes luua ruumilist soundi või tahad lihtsalt 2 paari kõlareid stereos järgi ühendada?

        Tegu ilmselt digivõimuga, kusjuures tuleb arvestada ka seda, et reeglina sellist slim-disain asjad üle paarikümne W kanali kohta korralikult välja anda ei suuda.

        Kui lihtsalt stereot soovid, siis võtaks samuti kasutatud, kuid väga korraliku võimu.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Kõlarid ikka 8ohmised kõik.
          Surround oleks ju lahe, aga põhiline eesmärk oleks vist ikka saada korralik stereo heli.
          Ehk tõesti parim tee kuskilt korralik kasutatud võim soetada - odavam ja tulemus parem.
          Täh heade mõtete eest...
          Ka minul on ALATI palju probleeme!

          Comment


            #6
            ja kui lahed juba seda teed et hakkad ostma borsist vkm mingit voimu siis kui voimalik (linki) naita seda ka foorumi rahvale akki osatakse oelda et kas tasub ar mitte.
            kes ei opi see ei tea

            Comment


              #7
              Originally posted by intz@Dec 27 2004, 17:28
              Esiteks, kas sul on 4 või 8 oomised S90d? Technicsid peaksid 8 oomised olema, sellega nagu probleeme ei tohiks tekkida.
              Kas on mõttes luua ruumilist soundi või tahad lihtsalt 2 paari kõlareid stereos järgi ühendada?

              Tegu ilmselt digivõimuga, kusjuures tuleb arvestada ka seda, et reeglina sellist slim-disain asjad üle paarikümne W kanali kohta korralikult välja anda ei suuda.

              Kui lihtsalt stereot soovid, siis võtaks samuti kasutatud, kuid väga korraliku võimu.
              digivõim see vaevalt on, kindlasti selle hinna eest mitte. ma ei tea kas meie turul üldse digivõime liigub.
              Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

              Comment


                #8
                Mina ei teagi, mis see digivõim säärane on üldse? Mis see tähendab ja mis eelised tal tavavõimu ees on?
                Mui keegi mõne kifti ja soodsa võimu otsa komistab(ütleme 1-2k) andku siia või PSi teada!
                Ka minul on ALATI palju probleeme!

                Comment


                  #9
                  Täna komistasin kui aus olla ja kuna endal rahasid niiguinii ei liigu, siis siin see on: http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulut...ob_sel_pagesb=2 Lähemat infot ei viitsinud otsima hakata, aga pioneeri vanakooli asjad on head asjad ja seda hinda annab seal veel alla kah kaubelda Mingisugune pilt kah> http://www.sberatelstvi.cz/img/katalog/big...-1068647604.jpg
                  Seal andmeid kah> http://www.hifi-forum.de/viewthread-84-1269.html

                  Comment


                    #10
                    OT: plussmiinuse internetipood on üks mõttetuimaid nähtusi üldse sest nende kaupade kohta ei ole seal tõesti mttekuimidagi kirjas, parimal juhul on kirjas kes selle asja tootnud on.

                    Comment


                      #11
                      Ma olin ka kirjelduses pettunud...
                      Ka minul on ALATI palju probleeme!

                      Comment


                        #12
                        Hei!
                        Milline on arvamus säärase Pioneeri ressiiveri kohta...
                        On piisavalt võimu, sisendeid, töökindlust, jne???

                        Pioneeri resiiveri link
                        Ka minul on ALATI palju probleeme!

                        Comment


                          #13
                          uuri toiteploki kohta, nelja kõlari jaoks peaks see vähemalt 600w olema

                          Comment

                          Working...
                          X