Teade

Collapse
No announcement yet.

Pioneer VSX-804RDS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Mul Yamaha Din 130W kanalisse 8 oomil, aga RMS on passis kanalisse 85W 8 oomil THD 0,06% 20Hz-20kHZ.

    Arvatavasti siis sellel ka RMS mingi 80-90W vähemalt
    Oli ka kuangi Brig, vahetasin välja mingi Experti, millel võimsus oli Brigiga ligilähedane, aga helikvaliteet tundus kõvasti parem. Arvan, et see asi helilt peaks küll parem Brigist olema, aga eks vanadus teeb ka juba mignil määral oma töö.

    Comment


      #32
      Ei leia nagu kohta kuhu lasta 5.1 või siis 7.1 signaali
      Ei sellist ega näe ka coacial in ega ka digital in.
      Seega ise toodab surround heli(vastav prose sees)
      Kuda ainult tulevane ostja hindab seda(ise sooviksin, et oleks ka 5.1 in)

      Aga pre out to sub tähendab kindlasti seda, et vaja läheb AKTIIVsupakat
      (antud pesast tuleb välja vastav BASSi sagedus)
      Helikvaliteeti pole olnud au kuulata aga kindlasti on uutest odavatest tegijam.

      Minu arvates võiks alghind olla no nii 2K
      Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

      Comment


        #33
        Läheb vict asi ikka kasutaja KAllerile ära. Testis oma audese tornide taga ja oli üli rahul . Brig nagu ei saa ligilähedalegi
        VB võtab Kaller ise ka sõna ja kirjutab pikemalt :P

        Comment


          #34
          Nagu Ceed juba mainis on võim praegu minu käes. Tundub päris asjalik, võimsust on küll ja küll. Oma Audes 017 laseks vabalt läbi. Kõrged on head. Aga bass just kõige parem pole. Brig teeb paremat bassi. Raadio on ka mõnus asi, oleks korralik antenn, siis saak korraliku soundi kätte. Paistab, et kõik töötab ja midagi ei ragise. See võimendi saab vist nüüd uue omaniku

          Comment


            #35
            See bassi teema on vist selliste pioneeride viga mul oli kah natsa aega mingi sarnase väimusega võim (mitte resiiver) võttis kah jubedalt voolu mingi 650w ehk ja kah tundus jube võimas aga tollel oli kah see bassiosa natsa jama. Jumal tänatud et katki läks ja poodi sai tagasi viidud.

            Comment


              #36
              See bassi teema on vist selliste pioneeride viga mul oli kah natsa aega mingi sarnase väimusega võim (mitte resiiver) võttis kah jubedalt voolu mingi 650w ehk ja kah tundus jube võimas aga tollel oli kah see bassiosa natsa jama. Jumal tänatud et katki läks ja poodi sai tagasi viidud.
              Nagu enne eespool ütlesin, üldiselt on see uuemate võimude häda - vanakooli Pioneerid olid küll väga kihvti soundiga ja üllatasid mind, kuna olin valmis juba kõige hullemaks.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment

              Working...
              X