Teade

Collapse
No announcement yet.

K: Millist resiiverit osta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Millist resiiverit osta

    Mis andmeid tuleks tänapäeva uute resiiverite puhul vaadata?
    Mis nimesi üldse tasub vaadata ja mis kõrvale jätta?
    Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

    #2
    Ära sa ainult hinnaklassi maini, mida sa silmas pead!

    Comment


      #3
      Ära sa ainult hinnaklassi maini
      Aa.. ok hind võiks ikka alla 10000.- jääda

      Kuigi jah börsis üks müüb resiiverit mille hinda küsib 23000.-
      Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

      Comment


        #4
        Originally posted by video@Jan 18 2005, 18:31
        Ära sa ainult hinnaklassi maini
        Aa.. ok hind võiks ikka alla 10000.- jääda

        Kuigi jah börsis üks müüb resiiverit mille hinda küsib 23000.-
        Mõned firmad müüvad ressiivereid mille eest küsivad isegi üle 100 000. :P
        Kui sinu jaoks on tähtis kõigi moodsaimate kellade-vilede olemasolu, siis vaata Denonit või Yamahat, kui tähtsam on hea tonaalsus ja stereos muusika kuulamine siis Marantz. Maitsed on erinevad, seetõttu soovitaks ikkagi võimalikult paljusid erinevaid mudeleid vähegi võrreldavates tingimustes ise kuulata.

        Comment


          #5
          mina vaataksin kõigepealt toiteploki võimsust, 6 kanali jaoks võiks see vähemalt 600w olla

          Comment


            #6
            Originally posted by M4rt@Jan 18 2005, 21:54
            mina vaataksin kõigepealt toiteploki võimsust, 6 kanali jaoks võiks see vähemalt 600w olla
            Kui numbrite järgi ressiiverit valida siis küll jah...

            Comment


              #7
              ei saa kahjuks su mõttekäigule pihta

              Comment


                #8
                Originally posted by Anti112+Jan 18 2005, 19:09--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Anti112 @ Jan 18 2005, 19:09)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-video@Jan 18 2005, 18:31
                Ära sa ainult hinnaklassi maini
                Aa.. ok hind võiks ikka alla 10000.- jääda

                Kuigi jah börsis üks müüb resiiverit mille hinda küsib 23000.-
                Mõned firmad müüvad ressiivereid mille eest küsivad isegi üle 100 000. :P
                Kui sinu jaoks on tähtis kõigi moodsaimate kellade-vilede olemasolu, siis vaata Denonit või Yamahat, kui tähtsam on hea tonaalsus ja stereos muusika kuulamine siis Marantz. Maitsed on erinevad, seetõttu soovitaks ikkagi võimalikult paljusid erinevaid mudeleid vähegi võrreldavates tingimustes ise kuulata. [/b][/quote]
                Ei ole see Marantz kah mingi imeasi. Paljalt nime järgi suht mõtetu osta. Parem otsi netist ressiiverite teste või mine poodi ja osta mõni audioajakiri nt What Hi-Fi või Stereo.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by msw+Jan 18 2005, 22:23--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (msw @ Jan 18 2005, 22:23)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                  Originally posted by Anti112@Jan 18 2005, 19:09
                  <!--QuoteBegin-video
                  @Jan 18 2005, 18:31
                  Ära sa ainult hinnaklassi maini
                  Aa.. ok hind võiks ikka alla 10000.- jääda

                  Kuigi jah börsis üks müüb resiiverit mille hinda küsib 23000.-

                  Mõned firmad müüvad ressiivereid mille eest küsivad isegi üle 100 000. :P
                  Kui sinu jaoks on tähtis kõigi moodsaimate kellade-vilede olemasolu, siis vaata Denonit või Yamahat, kui tähtsam on hea tonaalsus ja stereos muusika kuulamine siis Marantz. Maitsed on erinevad, seetõttu soovitaks ikkagi võimalikult paljusid erinevaid mudeleid vähegi võrreldavates tingimustes ise kuulata.
                  Ei ole see Marantz kah mingi imeasi. Paljalt nime järgi suht mõtetu osta. Parem otsi netist ressiiverite teste või mine poodi ja osta mõni audioajakiri nt What Hi-Fi või Stereo. [/b][/quote]
                  Ei ole väitnudki, et Marantz mingi imeasi on, nagu ütlesin maitsed on erinevad ja mulle sobib ta oma tonaalsuse poolest parimini.
                  Mis ajakirjadesse puutub, siis What HIFI hinnanguid mina küll adekvaatseteks ei pea, nende antud hinnangutes on esikohal igasugu kellade vilede osakaal ja siis nagu mokaotsast mainitakse poole lausega ka midagi väga ebamäärast helikvaliteedi kohta.
                  Meil saada olevatest ajakirjadest soovitaks pigem soomlaste HIFI-d, nende antud hinnangutest saab juba ka enda jaoks järeldusi teha.
                  Stereo kohta ei oska kommenteerida kuna mu vene keele oskus on suht nadivõitu.

                  Comment


                    #10
                    Denonit ma küll nii madalale ei laseks, et asi on ainult kellad ja viled ning Yamahaga ühes pundis... <_<

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by eix666@Jan 18 2005, 23:00
                      Denonit ma küll nii madalale ei laseks, et asi on ainult kellad ja viled ning Yamahaga ühes pundis... <_<
                      Miks siis Yamahaga samasse punti kuulumine nüüd nii häbiväärne on?

                      Comment


                        #12
                        kui vähegi võimalik, siis kuula oma kõrvaga poes, kas võimsust jagub sinu maitse järgi kuulamiseks. siis vaata kas koduse helisüsteemiga (kõlaritega) sobib siis oomide ja võimsuste poolest.
                        teine variant oleks vaadata vanakooli ressiiverite poole. seal rohkem tegu sama raha eest. aga NB&#33; enne peab asja uurima ikka üle, kasuks tulevad paberid, ja tuttav spetsialist, kes asja enne üle vaataks, et ei oleks peale 5 minutilist kuulamist tossu näha.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by eix666@Jan 18 2005, 21:00
                          Denonit ma küll nii madalale ei laseks, et asi on ainult kellad ja viled ning Yamahaga ühes pundis... <_<
                          Ma ei saa aru mis sellel Yamahal viga on.......ressiiverite seas üks parimaid, eriti just alla 10 000 krooni. Olete te ise üldse mingeid konkreetseid isendeid kuulanud või näppinud? Pealegi ressiiverist ei tasu oodata sama kvaliteeti, mis korralikust stereo võimust.......selleks pead maksma juba vähemalt 30 000 ja üles poole.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by msw+Jan 18 2005, 23:17--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (msw @ Jan 18 2005, 23:17)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-eix666@Jan 18 2005, 21:00
                            Denonit ma küll nii madalale ei laseks, et asi on ainult kellad ja viled ning Yamahaga ühes pundis... <_<
                            Ma ei saa aru mis sellel Yamahal viga on.......ressiiverite seas üks parimaid, eriti just alla 10 000 krooni. Olete te ise üldse mingeid konkreetseid isendeid kuulanud või näppinud? Pealegi ressiiverist ei tasu oodata sama kvaliteeti, mis korralikust stereo võimust.......selleks pead maksma juba vähemalt 30 000 ja üles poole. [/b][/quote]
                            Yamahal pole ka minu arvates viga midagi, mulle isiklikult lihtsalt nende sound ei sobi.

                            Comment


                              #15
                              no rohkem seda ma mõtlesin, et jutt käis nagu oleks asi rohkem kellade-vilede peal...pole selle soundil viga midagi eriti (no ok, mingi tasemel stereovõim on küll parem, aga jut tkäib siiski kodukinodest)... <_<
                              yamaha sattus lausesse nagu seda pidi, et endale see yamaha sound ka väga ei istu....ja kuna nad on ikka üsna erinevad nii soundilt kui muidu....

                              to MSW:siiski sellega ma nõus ei oleks, et alla 10k maksvatest asjadest yamaha parim on...see suureski maitse küsimus, aga mina võtaks iga kell Denoni enne yamahat...ja eks neid yamahasid ole kuuldud kah... <_<

                              Comment

                              Working...
                              X