Teade

Collapse
No announcement yet.

Midagi ilusat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Midagi ilusat

    http://www.shine7.com/audio/jeff.htm
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    #2
    väga kena asjandus, aga ma ei lugend kuskilt välja võimas see on ja palju ligikaudu maksma läks, kas see jäi mul kahe silma vahele?
    TeamRMS

    Comment


      #3
      Originally posted by ripspeed@Feb 18 2005, 11:31
      väga kena asjandus, aga ma ei lugend kuskilt välja võimas see on ja palju ligikaudu maksma läks, kas see jäi mul kahe silma vahele?
      Mudel 112 150W 8 oomil, 275W 4 oomil, hind ainult 9000 USD.
      Teised projektid reaalsemad ja saab ideid vähemalt.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #4
        võimsus on päris muljet avaldav aga hind veelgi rohkem h34r: B-)
        TeamRMS

        Comment


          #5
          Pre-Ampi eesti varjant on välimuselt sümpaatsem kui see metall korpusega ja kõike seda headust ja ilu tagasihoidliku 1600.- Eesti krooni eest...
          S A C
          Siberian Audio Concept

          Comment


            #6
            Originally posted by Allar88@Feb 18 2005, 12:31
            Pre-Ampi eesti varjant on välimuselt sümpaatsem kui see metall korpusega ja kõike seda headust ja ilu tagasihoidliku 1600.- Eesti krooni eest...
            Kumb on sümpaatsem - siga või kägu?
            Ehk kui teema algab lõppvõimuga, siis võiks katsuda ka võrdluseks tuua teisi lõppvõime. Mitte hüpata eelvõimu juurde ja tagatipuks veel hindasid võrdlema

            To Jyrka:
            Tegelikult huvitaks mind palju rohkem, kuhu oled jõudnud oma kivivõimude katsetamistega? Vihjeid on olnud eri teemades Sinu poolt nii kui .
            Järsku viitsid teha väikese kokkuvõtva hinnangu a la Estonia modimine

            Comment


              #7
              Kumb on sümpaatsem - siga või kägu?
              Allar arvas vist, et kõigil kogu leht läbi uuritud.

              Estonia modimine jäi Ürituse tõttu pooleli, nüüd tuleb radikad maha võtta ja
              metallitööd teha, kurvem lugu lõputranssidega, olemasolevatest ei saa veel korralikke paare.
              Kiviprojektid olid tutvumiseks ja tellimustööd, ei midagi erilist.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #8
                Originally posted by Allar88@Feb 18 2005, 12:31
                Pre-Ampi eesti varjant on välimuselt sümpaatsem kui see metall korpusega ja kõike seda headust ja ilu tagasihoidliku 1600.- Eesti krooni eest...
                1600 on natuke liiga palju kahe helitugevusregulaatori eest....
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Ilus asi ilusa raha eest ja eks läikivad asjad ikka maksavad!Mis parata,kena vaadata, mis ka laias maailmas tehakse.

                  Comment


                    #10
                    1600 on natuke liiga palju kahe helitugevusregulaatori eest....
                    1600 on paras hind ühe korraliku pöördlüliti eest, millest saab teha korraliku ladder-tüüpi atenuaatori. Samas saab ka selle eest u. 3 normaalset potekat. Kallis on suhteline mõiste.

                    Comment


                      #11
                      Ma ei tahaks foorumis ropendada aga see $9000 võim on bull ruudus.

                      Kivivõim !!!!
                      Trimmerpotekad ???
                      Pesadega kivid !
                      Küsitava väärtusega juhtmepundar
                      Odavad kondekad
                      Küsitava väärtusega montaazh (kus on vedruseibid kive hoidval latil ?)

                      Põhimõtteliselt hunnik odavaid juppe ja natuke kenasid freesitud ja galvaniseeritud metalli. Punast trükkplaati saab ka Eestis teha, ilusam kui roheline aga helikvaliteeti ei mõjuta.
                      Metallifetishistid võivad minu juurde tulla ja osta kasutatud rootoriplekistantsi. Kui see on läikima löödud ja lihvitud, siis on ikka poole kenam vaadata kui mõttetut plekkkasti milles justkui oleks võim.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by KaruTEC@Feb 18 2005, 18:42
                        Kivivõim !!!!
                        Trimmerpotekad ???
                        Pesadega kivid !
                        Küsitava väärtusega juhtmepundar
                        Odavad kondekad
                        Küsitava väärtusega montaazh (kus on vedruseibid kive hoidval latil ?)
                        Jenseni sisendtrafo?
                        Dale takistid?
                        Korralik teostus?

                        Mis sel asjal siis viga on?
                        Kes tahab las maksab küsitud hinda, arvan mina.

                        Mis neil trimmeritel siis viga on?
                        Ja millisel võimendil siis kallid jupid sees on?
                        OK. Ärme AN Ongakudest rääkima hakka

                        Comment


                          #13
                          Ma ei tahaks foorumis ropendada aga see $9000 võim on bull ruudus.
                          Ei kavatse hakata sel tasandil "argumenteerima", siiski, milline oleks üks hea võimendi? Lihtsalt inimlik uudishimu.

                          Comment


                            #14
                            (kus on vedruseibid kive hoidval latil ?)
                            Muide, iseehitajatele soovitan kindlasti kasutada kivi ja ka suurte plastkorpuses
                            transside kinnitamisel latti, ma ka patustan , hoian vedruseibe kokku, eelistan
                            liimi. Seal teistest projektidest leiab ka üht-teist, võimude sildajatele vahelduseks
                            ka paralleelimise näited.
                            Mida kastitegijad nendest Monsteritest arvavad?
                            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                            Comment


                              #15
                              Kui sa paned lehmakoogile moosi peale siis on see moosiga lehmakook.

                              Loomulikult, kui leidub lolle las siis maksavad. Lihtsalt eeskuju küll võtta ei maksa.
                              Korralik võim on minimalistlik, võimalikult vähe komponente ja needki lambid
                              Btw. 1 kivi ei ole vähe komponente. Kivi sees on hunnik viletsaid transe.

                              Comment

                              Working...
                              X