Teade

Collapse
No announcement yet.

on keegi kokku puutunud? SABA 3000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    on keegi kokku puutunud? SABA 3000

    mul on üks vana keskus SABA 3000. seisis mõned aastad niisama ja siis, oli mul äkki raadiot vaja. ehitasin asjale uue toitestabika. vahelduvat oli eelvõimu ja raadio jaoks enne stabikat ca 35V, aga skaala jäi normaalsesse piirkonda 30VDC lähedal. raadio, kasseti ja eelvõimu sain tööle, grammarist on mootor läind(omal süül)
    vaatasin siis lõpu olukorda - kutu. kõige imelikum oli minu jaoks see, et tal ühepolaarne toide aga võimsust ca 2*30W. mind huvitabki kõige enam see lõpp, kas keegi on selle häält kuulnud, tasub seda üldse lappida? originaallõppe saada pole asendusi pole otsind. praegu annab oma heli ühte vene grammari lõppvõimendisse. skeemi joonistasin üles, sellega pole probleem, rohkem huvitavad need pinged, mis kuskil olema peaksid, et saaks asja päris normaalrežiimis tööle.
    trafo on umbes 250VA, seega ressurssi nati on. mähkima seda ei hakka, sest asi on praegu hääletu ja korraliku varjega. paha on ainult, et lõpule on 2 otsa ja järelikult ühepoolne toide. pinget kahjuks ei mäleta, aga pütt on 80V ja 4700uF. väljundites on 2200uF/63V
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    #2
    kas keegi tõesti ei tea midagi?
    on ta tõesti haruldus?
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      ideid? ju tuleb siis hakate transsidele analooge otsima, või klots otsa panna
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        kui sa juba skeemi üles võtsid, siis postita siia ka. Siis võib hakata soovitusi jagama, mida kust mõõta jne. et viga kindlaks teha ja ära parandada.

        Comment


          #5
          ju ma pean siis selle mingisse progesse sisse venitama, või mõne pildiklõpsu tegema
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment


            #6
            kuna mingit proge käepärast pold, kasutasin painti: http://pilt.ee/photo/343374/6869345/

            edit: parem link
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment

            Working...
            X