Teade

Collapse
No announcement yet.

MV3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    MV3

    sain omale 2 aasta eest sellise võimu

    http://www.fonar.com.pl/audio/fotki/mv3/mv3.htm

    kuna siis olin VÄGA võhik helitehnika alal, rikkusin ise asja ära. võimendus on väga ilusa heliga ja töötas korralikult. mure siis selline, et otsin meistrimeest,kes talle uue elu sisse puhuks. kui leidub siin keegi,kes oleks samast maakonnast või mõnest muust maakonnast ja hingehinda ei küsiks,siis oleksin tänulik, kui endast märku annaksid :unsure: vaja pill uuesti hüüdma saada :P
    ka naabritel on kõrvad.

    #2
    Asukoha määramine ei teeks paha.Ise olen 99% Tallinnas ning vajadusel ka Järvamaal(sh. Järva-Jaani).Rahad orjenteeruva saab öelda alles peale lähemat uuringut.
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #3
      lisan siis veel skeemi ka juurde

      http://www.fonar.com.pl/audio/fotki/mv3/rys23.jpg
      ka naabritel on kõrvad.

      Comment


        #4
        Tervitus!

        Kahju seda kuulda...
        Kui ütleksid vähemalt "mida ta nüüd teeb ja peale mida see nii on", oskaks hinnata kahjustuste suurust. Ka visuaalne vaatlus, midagi põlenud?
        Korda annab kõike teha, ainult teinekord saab remondist uue asja tegemine :huh:

        Comment


          #5
          noh mul oli selline juhus, et väike sugulane keeras võimul kaitse välja ja pani sellega ajama. panin sinna ise uue kaitsme asemele. siis muutus see võimenduse asi sees võileivagrilli moodi-hakkas imelikku kärsakat levitama. eemaldasin kohe juhtme kontaktist ja rohkem pole puutunud.nii ta mul seisab siis siin kurvalt ilmselt tegi kusagil trafole liiga(A)
          ka naabritel on kõrvad.

          Comment


            #6
            Jah ega sellest nüüd küll palju abi polnud.
            Humax elas vist Tartus, äkki saad selle võimu tema kätte toimeteda.

            Comment


              #7
              Milles küsimus , Lgp. kolleegid. Mis seal siis peavalu teeb, skeem olemas ja nagu pildilt paistab päris armas väike võim.See teeb päris mõnusat heli, kui just mööblit lõhkuda ei taheta.

              Comment


                #8
                Originally posted by 35AC-021@Mar 14 2005, 18:30
                noh mul oli selline juhus, et väike sugulane keeras võimul kaitse välja ja pani sellega ajama. panin sinna ise uue kaitsme asemele. siis muutus see võimenduse asi sees võileivagrilli moodi-hakkas imelikku kärsakat levitama. eemaldasin kohe juhtme kontaktist ja rohkem pole puutunud.nii ta mul seisab siis siin kurvalt ilmselt tegi kusagil trafole liiga(A)
                Oletan, et kui kaitsme tagasi panid, sattus see 127V asendisse. Siis grillib küll. Veab,kui trafod terveks jäid (lühiskeerde eo tekkinud).
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  pane kaitse õigesse asendisse ja proovi uuesti.
                  seekord proovi võimendit lahtiselt ja kui trafo ikka kuumaks läheb(kui kaitse on õiges asendis!!&#33 siis on tekkinud lühiskeerud,aga kui enam kärssama ei lähe,töötamise käigus ainult soojaks,siis peaks korras olema.

                  Comment


                    #10
                    Tervitus!

                    pane kaitse õigesse asendisse ja proovi uuesti.
                    Palun ära tee seda, oht et kahjustused süvenevad on reaalne. Ma ei soovitanud ilmaasjata kellegi kompetentse inimese poole pöörduda.

                    Comment


                      #11
                      tervist!

                      tore, et foorumirahvas mu murele nii aktiivselt reageeris. abipakkujatele teadmiseks,et originaalkaitset pole enam....ma panin sinna suurema kaitsme sisse,kui oli ette nähtud. see asja ära rikkusgi


                      niipalju kui mina võimu uurisin-puurisin-kompasin ma aru ei saanud,kuidas see asi saab ennast kaistme eemaldamise järgselt teise voolutugevuserežiimi seada....


                      küpsemise kohapealt niipalju, et peale vooluvõrku ühendamist hakkas ajama kärsakat kastist ja eemaldasin juhtme seinast....oli seinas u 15 sek....kui sellest nyyd suuremat abi oli siis tegin tähelepaneku et trükiplaadi alt oli ühe koha pealt tumedamaks küpsetanud-täpsemalt ühe lambi alt
                      ka naabritel on kõrvad.

                      Comment


                        #12
                        Tervitus!

                        niipalju kui mina võimu uurisin-puurisin-kompasin ma aru ei saanud,kuidas see asi saab ennast kaistme eemaldamise järgselt teise voolutugevuserežiimi seada....
                        Niipalju kui piltidelt paistab, on sellel võimalik kaitset panna mitmesse asendisse.
                        Vastavalt võrgupingele 220 või 127V. Kui lähemalt uurid, peaks olema kaitsmehoidja peale midagi kirjutatud ja pesa peal nooleke vms., mis osutab valitud pingele. Jumal tänatud, et tänapäeval enam selliseid lahendusi ei kasutata.
                        Lihtsalt suurema voolu jaoks mõeldud kaitsme kasutamisega sellist effekti ei saavuta, kuigi võib oletada, et võib-olla oleks väiksem kiirest läbi põlenud.

                        küpsemise kohapealt niipalju, et peale vooluvõrku ühendamist hakkas ajama kärsakat kastist ja eemaldasin juhtme seinast....oli seinas u 15 sek....kui sellest nyyd suuremat abi oli siis tegin tähelepaneku et trükiplaadi alt oli ühe koha pealt tumedamaks küpsetanud-täpsemalt ühe lambi alt
                        Küpses ilmselt ikkagi toitetrafo, mis/kas veel, raske öelda. Ma ei soovitaks seda lihtsalt seina pista, parem oleks toitetrafo muust eraldada, üle mõõta ja siis otsustada, kas proovida.

                        Comment

                        Working...
                        X