Teade

Collapse
No announcement yet.

Kust saab toidet võimendile (oli: küsssa!)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kust saab toidet võimendile (oli: küsssa!)

    kas keegi oskab ütleda ksus aaks võimendile toidet osta 150vh 25 või 30v ja 10h (2 polaarset)

    #2
    kutt on vist ära unustanud et Amprit ei kirjutata Harmprit

    150vA peaks äkki olema
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      Paluks ühikuid SI süsteemis!
      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
      Projektide pildid
      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

      Comment


        #4
        Endises RET'i kaupluses
        Nüüd mis asub Punane 6 tänaval: Telefon. 6376567
        Seal müügis 100VA +/-25V(25V-0V-25V) "SALOININ" toroid trahvod
        Kõik Saloinin'i trafod on keritud 20% varuga et tagada pingelanguta koormust nimivõimsusel.
        Vabalt toidab TDA7294/7293 kivi ära!

        Comment


          #5
          Täpsustaks: Trafo nimipinge on antud nimisisendpinge ja nimivoolu korral.
          Saloin kerib muidugi seda mis pähe tuleb, alati tasub kontrollida. Ise olen viimasel ajal vältinud. Iseehitajal muidugi palju variante ei ole.

          Comment


            #6
            KaruTEC mis tähendab, et iseehitajal palju varjante ei ole? Arvan omalt poolt, et kui näiteks keegi vend teeb valmis mingi vöimu-ma kaldun mötlema, et transsvöimu eelköige-mis töötab, siis ei oleks nagu seda foorumit tulitada mötet kösimusega, a la, et kust saaks toidet...No see on ju ebanormaalne-esimene asi mis vast on ikka lihtsam kui vöimendi konstrueerimine s.o. ehitamist pidasin silmas on ikka toiteallika valmistamine, kui muidugi pole tegu KW-ste vöimudega ja impulsstoidetega-siis ehk on jah vahest isegi toide tunduvalt keerulisem korralikult tööle saada.
            -superradical-

            Comment


              #7
              Loomulikult kui raha kuhugi mujale paigutada pole, siis võib ju tellida.Isiklikult olen eranditult kõik trafod ise kerinud(või ümber kerinud) omale vajalike andmetega.RETis(Punasel tänaval siis) müüakse tugevvoolu osakonnas lintmantel südamikuga trafosi ja odavalt(250VA=250.-).Neid on lihtne avada/kokku panna ning ümber kerida.Sobivad ka vastastakt võimsusvõimendite väljundtrafo südamikena kasutada(olen edukalt kasutanud 190VA ning 250VA trafo südamikke).
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment

              Working...
              X