Teade

Collapse
No announcement yet.

bassi võimendus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...960-021&lng=est
    Valmis asi, bass otse läbi, muu maha.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #17
      see viimane auto asi on mul olemas see võtab küll kõrged ära ja madalad jäävad aga ma tahaksin sellist asja mis nn. ergutaks bassi paneks juurde!!

      Comment


        #18
        nii oleks veel küsimus http://www.bluesmobil.com/shikhman/arts/subfil.htm
        selle seal esimese kohta mis ülessanne on seal potekatel kas üks keerab väljundi maha ja peale ja siis teine keerab bassi

        Comment


          #19
          Originally posted by valparaiso@May 11 2005, 20:53
          see viimane auto asi on mul olemas see võtab küll kõrged ära ja madalad jäävad aga ma tahaksin sellist asja mis nn. ergutaks bassi paneks juurde!!
          Alusta Dux`i korda tegemisega, tegele põhjuse, mitte tagajärjega. Mõne lüüdi
          signaaliahelas väljavahetamine odavam.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #20
            ma arvan et ei oska nii et võtan lihtsalt lahti ja kohe näen kus viga on ma arvan et ma võin seda vaadata nii kaua kui viitsin aga viga ma sealt ikka ei leia kui muidugi keegi ei suuna mida otsida ja kust otsida

            Comment


              #21
              aga ma tahaksin sellist asja mis nn. ergutaks bassi paneks juurde!!
              Selle jaoks on volume/gain/misiganes nupp. Filtri ülesanne on tekitada soovitud sageduskara ja võimu asi on tulemust võimendada.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #22
                Originally posted by valparaiso@May 11 2005, 21:26
                ma arvan et ei oska nii et võtan lihtsalt lahti ja kohe näen kus viga on ma arvan et ma võin seda vaadata nii kaua kui viitsin aga viga ma sealt ikka ei leia kui muidugi keegi ei suuna mida otsida ja kust otsida
                Kõigepealt proovi leida skeem, siis saab juhendada, või anna teadjama kätte
                remonti, kasvõi minu kätte kui ligemalt ei leia.
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment


                  #23
                  tegelt ei usu et see signaali allika viga on sest natuke see ikka piiksub tahaks lihtsalt bassi veel juurde nagu on mõnel võimul (bass booster)

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by valparaiso@May 11 2005, 22:15
                    tegelt ei usu et see signaali allika viga on sest natuke see ikka piiksub tahaks lihtsalt bassi veel juurde nagu on mõnel võimul (bass booster)
                    Kes keelab sul mõne teise signaaliallikaga võrdlemast, kui sul bassi madalamat otsa lihtsalt pole, siis pole ka midagi peale müra juurde saada.
                    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                    Comment


                      #25
                      endal ei ole mingit teist signaaliallikat aga ma lähen sõbra juurde ja kuulan seal tänan kõiki vastajaid

                      Comment


                        #26
                        mida kujutab endast selle venekeelse lehe altpoolt teine skeemijupp-ks see ka bassi filter või?
                        Erilahendused.
                        PS või mail.

                        Comment

                        Working...
                        X