Teade

Collapse
No announcement yet.

Orbita võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Orbita võim

    mul on orbita um-002 lõppvõimendi

    kas keegi oskab öelda mis on sellise väljundvõimsus?
    esialgu tahan teada mida selline pill suudab, vb-olla ka myyn :P

    #2
    2*15 minuarust . Targemad täendavad kui vaja.

    Comment


      #3
      Originally posted by ali@May 19 2005, 22:35
      2*15 minuarust . Targemad täendavad kui vaja.
      kas tõesti nii vähe?
      mul on seal 4xs90 järel ja kõik töötavad väga hästi, 4 väljundit on võimul.

      Comment


        #4
        kui s-90 röögib ei tähenda veel seda et ta väga võimas on

        Comment


          #5
          Originally posted by ali@May 19 2005, 22:45
          kui s-90 röögib ei tähenda veel seda et ta väga võimas on
          nad ei röögi, kahel mu s90 on kastid puru ja ta peksab neid natuke laiali et kui bass tuleb siis üks kylg liigub vähe eemale.
          2x15 on kindel?

          Comment


            #6
            Originally posted by ali@May 19 2005, 22:35
            2*15 minuarust . Targemad täendavad kui vaja.
            Kui ei tea, pole mõtet lampi ja veel valesti ennustada. Ja kui ongi nii suur tahtmine vastata, siis palun natukene uuri elu enne. Foorumis siiski vägagi viisakas otsing.
            http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=9679

            Comment


              #7
              Originally posted by erx+May 19 2005, 23:24--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (erx @ May 19 2005, 23:24)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ali@May 19 2005, 22:35
              2*15 minuarust . Targemad täendavad kui vaja.
              Kui ei tea, pole mõtet lampi ja veel valesti ennustada. Ja kui ongi nii suur tahtmine vastata, siis palun natukene uuri elu enne. Foorumis siiski vägagi viisakas otsing.
              http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=9679 [/b][/quote]
              Aitäh sulle

              Comment


                #8
                Originally posted by erx+May 19 2005, 23:24--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (erx @ May 19 2005, 23:24)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ali@May 19 2005, 22:35
                2*15 minuarust . Targemad täendavad kui vaja.
                Kui ei tea, pole mõtet lampi ja veel valesti ennustada. Ja kui ongi nii suur tahtmine vastata, siis palun natukene uuri elu enne. Foorumis siiski vägagi viisakas otsing.
                http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=9679 [/b][/quote]
                viidatud aadressil on täpselt samaumbmäärane jutt - "VIST" &#33;&#33;
                karbile otsa vaadates julgen selles 50W per kanal siiski kahelda.
                korralik toitetrahvo on suurem, kui sinna sisse mahuks.

                Comment


                  #9
                  Oli selline tore võimendi nagu "50UM-002", see "UM-002" peaks sama asi olema. Olen teadlik, et tegu on mini komplektiga. Selle esimese nimes olev number "50" peaks tähistama võimsust. Samuti kuskil vene foorumite avarustes olen seda samat numbrit lugenud, teine asi kas see on nominaalne või maksimaalne võimsus. Peale skeemi vaatamist, kaldun arvama, et tegemist on teise variandiga ehk Pmax (toide +/-30V; KT805 lõpud).

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Rom@May 20 2005, 10:25
                    Oli selline tore võimendi nagu "50UM-002", see "UM-002" peaks sama asi olema. Olen teadlik, et tegu on mini komplektiga. Selle esimese nimes olev number "50" peaks tähistama võimsust. Samuti kuskil vene foorumite avarustes olen seda samat numbrit lugenud, teine asi kas see on nominaalne või maksimaalne võimsus. Peale skeemi vaatamist, kaldun arvama, et tegemist on teise variandiga ehk Pmax (toide +/-30V; KT805 lõpud).
                    Kuidas siis kindlaks teha mis ta ikkagi on?

                    Comment


                      #11
                      Paned vastava koormuse taha (8 või 16 oomi), oss ja voltmeeter ka väljundisse. Siis lased sisendisse 1kHz siinust (kasvõi arvutist vastava progega) ja keerad niipalju võimendust peale, kuni siinuse ülemine serv kandiliseks hakkab minema ja siis natu tagasi, et siinus ikka ilus veel oleks. Siis vaatad vahelduvvoolu voltmeetri näitu ja selle järgi arvutad võimsuse.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by digital@May 20 2005, 16:15
                        Paned vastava koormuse taha (8 või 16 oomi), oss ja voltmeeter ka väljundisse. Siis lased sisendisse 1kHz siinust (kasvõi arvutist vastava progega) ja keerad niipalju võimendust peale, kuni siinuse ülemine serv kandiliseks hakkab minema ja siis natu tagasi, et siinus ikka ilus veel oleks. Siis vaatad vahelduvvoolu voltmeetri näitu ja selle järgi arvutad võimsuse.
                        Liiga keeruline ja mul pole vastavaid vahendeid.

                        Comment


                          #13
                          skeemi on kuskil?
                          uuriks seda huvi poolest, ehk tuletab sealt ka võimsuse.

                          Comment


                            #14
                            http://lutin.narod.ru/otech/usil/ampli.htm

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by ali@May 19 2005, 22:35
                              2*15 minuarust . Targemad täendavad kui vaja.
                              Kui skeemil kirjutatu õige siis nominaalvõimsus 15W, toitepinge järgi võiks maxP
                              olla ka 50W, kuhu voolupiiraja reguleeritud on näitab ainult mõõtmine.
                              Kui sul 4(4oomist) kõlli korraga järgi siis kujutan ette seda tümpsu kvaliteeti.
                              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                              Comment

                              Working...
                              X