Teade

Collapse
No announcement yet.

võimendi u 101

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimendi u 101

    mul on see riist kodus(võimendi u 101) ja mind ajab närvi see et ta lülitab kõlarid mingi 7 secix välja kui ma liiga kõvax keeran.. olen algaja selles asjas ja sittagi ei tea.. tema skeem on mul oelmas ja sellist verkki .. kuida ma saax tolle värgi maha võtta .. et võimendi häält välja ei lylitax.. plz HELP

    #2
    Õigesti teeb et välja lülitab. See on ülekoormuskaitse, ilma temata põleks võim ise maha.
    Võimalik, et sul on liiga madala takistusega valjukad või siis volüümi pote krõbiseb.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      mis elemendid sul seal y-101 taga on

      Comment


        #4
        kas oomid klapivad?

        Comment


          #5
          Kui relee plaadil on C1 kondekas 50V 50 uF, siis vaheta too ära. Selle viga peaks olema.
          Maailm oleks puhas ja süüta
          kui poleks õllejogurtit
          - Õ.Õ.

          Comment


            #6
            Kui ta liiga vara välja lülitab, siis on selle kondensaatori viga. Kuid ära sellelt võimult liiga palju oota, siiski 2x26W 8 oomi peal ja 2x20W või 2x40W (sõltuvalt lõpu plaatidest) 4 oomi peal.

            Comment


              #7
              sorry OT pärast! tegin eraldi teema

              Comment


                #8
                Kui konde vahetatud ning ikka see probleem esineb, siis võimendi väljundisse satub mingil teatud väljundpinge amlituudil alalispinge komponent.Jõudevool paigast või lihtsalt võimendi liiga saanud.Toite silukonded tasuks ka ära kontrollida...
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment


                  #9
                  Kui too konde 100 uF panna, siis ei reageeri relee ka enamvähem ristkylik impulssidele.(Ehk väga viletsad lyydid + gromkost põhjas)
                  Maailm oleks puhas ja süüta
                  kui poleks õllejogurtit
                  - Õ.Õ.

                  Comment

                  Working...
                  X