Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem võimendiga Amfiton 75y-101c

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem võimendiga Amfiton 75y-101c

    Probleem siis selles, et üks hommik lihtsalt võim ei töötanud enam. Voolu võtab taha ja see nn. helitugevuse indikaatoril jäävad kaks tulukest põlema ja see ei muutu.

    Kas keegi oskab aidata? Milles probleem olla võiks?

    #2
    Aga äki käisid "karvased heavy päkapikud" vahepeal võimendi kallal ja suutsid midagi korda saata..?
    Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

    Comment


      #3
      Alalispinge väljundis.Kontrolli kaitsmed(kõik) üle.Kui korras, siis lõpptransid lahkusid parematele jahimaadele.
      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
      Projektide pildid
      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

      Comment


        #4
        Ma ei ole eriline tehnika-inimene, seega võiks keegi mulle selgitada millised kaitsmed välja näevad ja kuidas ma neid kontrollin.

        Comment


          #5
          Originally posted by geenius@Jun 1 2005, 20:54
          Ma ei ole eriline tehnika-inimene, seega võiks keegi mulle selgitada millised kaitsmed välja näevad ja kuidas ma neid kontrollin.
          kaitse on ikka silindri kujuline kahelpool otstes mettallist otsikud,traat sees,keskelt klaasist .Ja trantsid on radika peal kolme jalgsed
          * * *

          Comment


            #6
            Kontrollisin, leidsin 4 kaitset. Olin kolm juba ära kontrollinud kui neljas eemaldamisel pooleks läks. See metallist otsik tuli küljest ära. Ei saanudki teada milles probleem seisneb. Kas ta töötab siis ka edasi kui mul õnnestub see traat seal keskel ära ühendada või pean kuskilt uue otsima.

            Comment


              #7
              ära nüüd koonerdama hakka,uus tuleb panna.küllap ta oligi läbi põlenud.aga kui ta läbipõlemisel katki läks-siis on see muidugi hoiatav märk.ära enne kaant peale pane kui oled uue kaitsmega proovinud ja veendunud et ta läbi ei põle.

              Comment


                #8
                kusjuures kaitsme kontrolliks ei pea teda välja võtma. Lülita asi sisse ja mõõda maa ning kaitsme vahelt pinget. Kui katki, siis sinna pinget ju ei tule. Tavaliselt on ka seda päris hästi näha, kui läbi põlenud.

                Comment

                Working...
                X