Teade

Collapse
No announcement yet.

Sansui R-99Z

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sansui R-99Z

    Mul on selline asi kodus, võim ja resiiver koos. Peal on kirjas, et power 210 W ja oome 8~16. Äkki teab selle asja kohta midagi rohkem? Olen otsinud igalt poolt netist, aga, ei midagi!?
    MUSIC = LIFE, CAN´T DO WITHOUT ONE...

    #2
    Originally posted by Freerider@Jul 8 2005, 16:35
    Mul on selline asi kodus, võim ja resiiver koos.
    veidi kahtlane ple et Võim ja ressiiver koos?! äkki võim ja raadio koos mis kokkuvõtteks = ressiiver? :P
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      Pardon... Aga selline küssa kah... Kui see ressiiver on mul akna peal ja töötab suht päev otsa ja päike paistab peale, kas see on väga hull? Igastahes ma kõrvetasin oma käe selle metall korpuse vastas ära, irww
      MUSIC = LIFE, CAN´T DO WITHOUT ONE...

      Comment


        #4
        Igastahes ma kõrvetasin oma käe selle metall korpuse vastas ära, irww



        Mida siin irvitada on ??? Omaenese rumalust!!! Õpi loogiliselt mõtlema ja saad aru kui hull on. Pole siis ime kui varsti tuleb teve rida uusi ja rumalamaid küsimusi remondi kohta.

        Comment


          #5
          Sorrrri... aga tegelt terve päeva päike ei paista sinna peale, aint mingi alates 4-st... kui ma tööl olen siis ma hakkan alates 5-st kuulamagi... aga igaks juhuks panen siis kuhugile paremasse kohta... aga, kui mul musa öö läbi käib, aga suht vaikselt, kas sellest on midagi hullu?
          MUSIC = LIFE, CAN´T DO WITHOUT ONE...

          Comment


            #6
            noo nookaua kuni töötab..nikaua ple hullu midagi B-)
            mida sa lohh vahid

            Comment


              #7
              Elektriarvel annab pisut tunda Muidu päikese käes ei ole kindlasti soovitatav elektroonika seadmeid hoida!Liigkõrge ümbrustemperatuur mõjub lüütidele laastavalt.
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment


                #8
                Tglt, sain ma sellest isegi aru, pärast seda, kui tundsin kui kuumaks asi läheb... thx... õnneks mina ei maksa elektriarvet pealegi mul kompu käib päevad läbi ikka... rohkem kui võim...
                MUSIC = LIFE, CAN´T DO WITHOUT ONE...

                Comment


                  #9
                  ma sain teada, palju on... nii, et no problem... 2*50W
                  MUSIC = LIFE, CAN´T DO WITHOUT ONE...

                  Comment

                  Working...
                  X