Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi värskendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi värskendamine

    Tere!

    Olen Technics&#39;i 80-ndate aastate võimu õnnelik omanik. Väga hea pill on, töötab korralikult, ent mulle tundub, et heli (just kõrgemat) oleks ehk võimalik mõnede osade väljavahetamisega parandada. Masin on ju ikkagi oma 20 aastat vana. Võimsus ca 100 w / kanal. Trafo on 560 w. vintagetechnics.com&#39;is konkreetselt seda mudelit näha pole, mudeliks SA-500K, kuid välja näeb ta -SELLINE- ja sisemus (paigutus vähemalt)SELLINE < ,disain(peale värvi) ka sama tegelikult.

    Nüüd siis, spetsialistid, rääkige mulle, mida on otstarbekas välja vahetada? Kõik lüüdid? Toitelüüdid? Või veel midagi?
    &quot;Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega.&quot; -Albert Einstein

    #2
    Mina vahetaks välja absoluutselt kõik lüüdid, endal üks Sansui sedasama operatsiooni ootamas
    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

    Comment


      #3
      rnx räägib õiget juttu.Lüüdid kindlasti.Mina vahetaks ka sidestuskonded ära kui võimalik.Trükkplaadi tolmust puhastaminegi on andnud(paar isiklikku kogemust)paljugi juurde.
      Radikate suurust arvestades sealt naljalt üle 70W küll ei saa.
      Kõik meeldiv tuleb lambist...

      Comment


        #4
        Originally posted by meelis_l@Jul 19 2005, 12:43
        Võimsus ca 100 w / kanal. Trafo on 560 w.
        Et mitte vaielda võimsuste üle oleks mõistlik lisada toitepinge.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #5
          rumal küsimus küll-aga mida sa saavutada tahad?kui kõrgeid toone juurde saada,siis võimendi teisse toanurka ümbertõstmine annab parema tulemuse kui lüütide vahetus.ka kõige kuivem kondensaator tagab kõrgete sageduste läbipääsemise,nii et vahetamine oleks mõtetu.

          võimsus on sel mudelil55W/8 oomi peal

          Comment


            #6
            See võim pärineb vist aastast 78. Kas selle ajaga (27a) vananevad lüüdid iseenesestmõistetavaslt? Et on ikka vahetamisest kindlalt kasu?
            &quot;Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega.&quot; -Albert Einstein

            Comment


              #7
              Originally posted by meelis_l@Aug 31 2005, 09:48
              See võim pärineb vist aastast 78. Kas selle ajaga (27a) vananevad lüüdid iseenesestmõistetavaslt? Et on ikka vahetamisest kindlalt kasu?
              Toodi hiljuti Y101 lüütide vahetamiseks, 6tk 2000MkF sai välja võetud ja üle mõõdetud:
              2350,2400,2790&#33;&#33;&#33;, 2580&#33;,2320,2420MkF, asemele taheti uued 2200MkF millede tegelik
              mahtuvus kõikus 2100MkF ümber. Y101 oli noorem, 84a. toode.
              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

              Comment


                #8
                jyrka: kas mõõtsid neil vene lüütidel tangensdelta vms lekkimist näitava suuruse ka üle? Tegelikult võib mõnel juhul olla kasu väiksema sisetakistusega või väiksema lekkimisega lüüdist küll. Kuid ega tegelikult mina ka ei vahetaks...

                Comment

                Working...
                X