Teade

Collapse
No announcement yet.

On tartus võimendi võimsuse mõõtjat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    On tartus võimendi võimsuse mõõtjat?

    Kas leidub tartus inimest kel oleks vastavad vahendid (siinusgene, oss ning koormustakisti) et mõõta võimendi väljundvõimsust, võimsused peaksid jääma vahemikku 50-300w.

    #2
    Minuteada on need vaid kahel inimesel olemas eestis, üks neist liikeb tallinna ja pärnu vahet, teine pärnus asetsebki. Kui just kuskil nukataga miskit vaikset mehikest sellise tehnikaga pole, ei näe muud varianti kui nende poole pöörduda.

    Comment


      #3
      Teeme ära, saada mulle priva peale oma andmed

      Comment


        #4
        Pole ka põhimõtteliselt probleem, kui rahuldab pea puhtalt resistiivsel koormusel imeväikse induktiivsusega, siinusvõimsus ja Tallinnas.

        Comment


          #5
          Originally posted by ranz@Aug 25 2005, 16:30
          Minuteada on need vaid kahel inimesel olemas eestis,
          On see nali või
          Kui hästi otsida ehk saaks sada kokku, ise kasutan koormuseks
          http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-619-64&lng=est neli tükki
          korralikul radikal.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #6
            Originally posted by ranz@Aug 25 2005, 16:30
            Minuteada on need vaid kahel inimesel olemas eestis,
            Millega ülejäänud siis mõõdavad ?
            :P Ehk huvitaks, kes on siis see teine inimene.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              aga mina tunnen üht inimest,kes kunagi tundis inimest kelle tuttava tuttav teadis inimest,kes oli seda teist inimest isegi näinud.

              võimsuse mõõtmisel kõige keerulisem ja kallim aparaat on koormustakisti.seda läheb nii harva tarvis,et seda on jah vähestel.Jyrkal on vist rikas onu rootsis ära surnud ja suure päranduse jätnud.sealt on siis tema oma pärit.kellel rikast onu parajasti suremas pole,see saab muidugi takisti kokku korjata vene võimsatest PEV takistitest,millele märg rätik ümber keeratud.asja ajab ära küll.

              Comment


                #8
                Originally posted by ranz@Aug 25 2005, 16:30
                Minuteada on need vaid kahel inimesel olemas eestis, üks neist liikeb tallinna ja pärnu vahet, teine pärnus asetsebki. Kui just kuskil nukataga miskit vaikset mehikest sellise tehnikaga pole, ei näe muud varianti kui nende poole pöörduda.
                To Jyrka:
                See ei ole nali vaid tõendus selle kohta, et tegelemine tugevate helirõhkudega on kahjulik tervisele
                Tekivad raskused mõista kirjutatud teksti sisu, igal pool heiastuvad detsibellid ja mõõdetud helirõhud...

                Teemasse ka:
                Ka minu poolt oleks Saajatz´i soovi täimine võimalik, paraku Pärnus.

                Comment


                  #9
                  Ma arvan et 4 v. 8 oomi koormustakisti induktiivsus on niigi väike, saaks kasutada ka tavalist traattakistit. Mina olen sellisel juhul 3 inimene eestis, mul 100w arcoli takke erineva takistusega just koormusteks, radika peal ja puha.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by kreeklane@Aug 25 2005, 21:37
                    Jyrkal on vist rikas onu rootsis ära surnud ja suure päranduse jätnud.sealt on siis tema oma pärit.kellel rikast onu parajasti suremas pole,see saab muidugi takisti kokku korjata vene võimsatest PEV takistitest,millele märg rätik ümber keeratud.asja ajab ära küll.
                    Rikkaid sugulasi pole kuskil. Nõudlikule tellijale 350W 8oomil usaldusväärseks
                    kontrolliks tuleb vahest ka investeerida ja firma kulul polegi see nii hull . ПЕВ pusa oli eelmisel kokkutulekul kaasas.

                    TO: saajats
                    Võimsuse ülempiiri saad tavalisel transvõimul teada ka mõõtes ära toitepinge.
                    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                    Comment


                      #11
                      Koormustakkideks olen kasutanud veneaegseid elektrotehnika õpetamise jaoks mõeldud päris kogukaid reostaate. Ei tea, mis nende hajuvõimsus aga 50W on vastu pidanud :P
                      Kusjuures suurema võimsuse juures päris kõvasti pinisevad.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        Tuntud nipp on ju ka 10-20tk МЛТ-2 takki kahe traatrõnga või vasest/valgevasest ketta vahele keevitada ja suuremate võimsuste jaoks ventikaga jahutada; veel suuremate jaoks vette uputada. Natuke võimu testimist maksimumil ja ongi teevesi valmis. Kes väidab, et vesi sisaldab igasugu voolu juhtivaid mineraale, ostab tanklast akuvett. Kui pole vaja juuksekarva lõhki ajada, siis ajab asja ära. Eks muidugi on ka selliseid kliente, kes enne ilma unerohuta magama ei jää, kui on dokumenteeritud, et tema võimust tuleb maksimum 103,28W; THD 0,051%.
                        Harjutamine teeb harjutajaks.

                        Comment


                          #13
                          Tehtud!

                          Suured tänud kasutajale "aivar", väga asjatundlik ja suurte teadmistega mees!

                          Panen ka selle võimendi siis müüki -
                          suurde punasesse Teslasse on ehitatud uued lõpud, kannatab nii nelja kui 8t oomi, väljundeid on kaks, et saaks kaks 8oomist kasti paralleeli panna.

                          väljundvõimsus, mõõdetud 1KHz sagedusega siinusega, väljundis kontrollisime ossiga, et moonutama ei hakkaks.

                          50W@8Oomi
                          65W@4Oomi

                          ehk - muusika jaoks on kuskil 100w nelja oomi peale, sellega võib arvestada.

                          asjal on veel ka helitugevuse pote selline, mida ainult kruvikeerajaga saab keerata, et keegi "üle ei keeraks"
                          hetkel on ta veel ka 0dB peale reguleeritud (1v)

                          Comment


                            #14
                            Oleks siis juba muusikalise ka ära mõõtnud, mis sa ikka puhud siin 100 vatist.
                            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                            Comment


                              #15
                              Kas mingi aparaat näitab siis kohe numbriliselt THD'd ka?
                              Beers of Estonia

                              Comment

                              Working...
                              X