Teade

Collapse
No announcement yet.

teex võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    oehh..arusaamatux muutub juba:P ma pole just spets selles teemas ka..aga öelge siis mis see õige kivi olex..kõllid siis S-30B Hi-Fi Radiotehnika 8oomised
    tänud
    ceemic
    A. Le Coq Confidential

    Comment


      #17
      Originally posted by ceemic@Aug 30 2005, 13:03
      30B Hi-Fi Radiotehnika 8oomised
      Kui tahad ise teha siis võiksid proovida TDA2050, toide +/-22V, saad ligi 18W.
      U101 +/-26V toitega 26W 8oomil.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #18
        kus ama rvuti toiteplokist leian -12 volti?
        Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

        Comment


          #19
          Arvuti toidet ära kasuta!Ajad kalkulaatori lolliks Nendele on -12V väljundisse liiga vähe koormusvoolu lubatud.Kasuta klassikalist trafo/alaldi/filtri skeemi.TDA2050 kivid ning trafoks ca.100W trafo 230V/2x15V.Maksma läheb ehk 200.- kokku(kui mõned jupid endal olemas).Ps. Ära radiaatoreid unusta!
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment


            #20
            aga ikkagi on mul küsimus kus saaksin arvuti toiteplokist -12 volti ?
            ja teine küsimus: kas ma ei saaks näiteks kuidagi arvuti +12 v teha -12 V?
            Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

            Comment


              #21
              Nagu öeldakse, "idiootidele kordame veelkord".
              Arvuti toiteploki -12V lubatud vool on liiga väike, et sealt võimendile toidet võtta. PUNKT. EI SAA. Vähemalt mitte ilma toiteplokki ümber ehitamata.

              +12 -> -12 saab teha DC/DC muundiga, kuid selle ehitamine on väga täpne teadus ja selle skeem tuleks märgatavalt keerulisem kui su võimendi kokku. Ning ilma põhjalike elektroonikateadmisteta tõenäoliselt põletaksid suures koguses juppe läbi seda ehitades.

              Comment


                #22
                Siit siis moraal: klassikaline toiteseade
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment


                  #23
                  @ digital ,
                  mitte midagi halba aga ma sain sellest aru juba siis kui seda yhe korra öeldi et arvuti toiteka -12V ei saa kasutada võimule toiteks...
                  minu küsimus on puht teadmiste alane ja kui juhtub tarvis minema teemal. kui see küsimus juba on üles võetud et kus ma leiaksin -12 arvuti toiteplokist JA PUNK!
                  Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

                  Comment


                    #24
                    ATPdel on peal selline ilus, tark ja osav sildike, millel kirjas pinged, voolud ning juhtmete värvid.Kui seda pole, siis testriga mõõtma(must on maa).Samas veel niipalju, et -12V ning -5V väljundites on kasutusel 7912 ning 7905 stabilisaatorid; koormusvool peab jääma kindlasti alla 0,5A(kui pole teisiti märgitud; nt. 300W ATP-l oli -12V@0,8A ning -5V@0,5A).Tavaliselt on -5V valge ning -12V sinine juhe.
                    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                    Projektide pildid
                    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                    Comment


                      #25
                      tänud
                      Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by Goner@Sep 23 2005, 17:32
                        aga ikkagi on mul küsimus kus saaksin arvuti toiteplokist -12 volti ?
                        ja teine küsimus: kas ma ei saaks näiteks kuidagi arvuti +12 v teha -12 V?
                        ground juhe, tavaliselt sinine või must see ei ole. vaata toiteka plaadipealseid kirju ja jooda juhe kaitseskeemi ja pingeallika vahele
                        -Artificial_Intelligent-

                        Comment

                        Working...
                        X