Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõige vingem veneaegne võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

    Kui võtta Panasonic SA-AK220 ja RADIOTEHNIKA MR-5201 Stereo, siis mina eelistaks seda viimast. Võimu oleks nagu 160W aga Panasonicul oleks võimu nagu 30W. Radiotehnikal on bassi nii, et vähe pole aga Panasonicul on nii vähe bassi, et on vähe. Ja milline petmine need kes Panasonicu firmas töötavad ütleks nii, et palun võtke enda munad maha. Panasonicul oli paneelil oli kanali kohta 160W aga näet kõlarid on 80W. Kui vaadata taga paneelil on kirjutatud, et võimsus tarve on 174W, OEH igiliikuri leiutajad minge patendiametise. 160W võimsusega kanali kohta oleks toitetrafo ammu juba maha põlenud. 160W ja ka 80W kanali kohta ei oleks võimalik, sest ka muud osad võtavad võimsust, näiteks täis võimsusel kuulame CD paate ja laseme kassetile oh issant jummal. 40W kanali kohta on realne. Minge otsige mõni vana kooli võim. Nii et õpetus noorematele kui te tormate muusikakeskust ostma vaadake võimsus tarvet. Muusikakeskus oli paranduses 4 kuud, ei mina tea mis seal maha põles kas võim või toitetrafo.
    viimati muutis kasutaja RaunoK; 13 m 2007, 19:13.
    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

    Comment


      #32
      Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

      RaunoK väga õige soovitus et tuleb võimsus tarvet vaadata sai ka niisama lollit muusika keskus paar aastat tagasi ostetud(550w rms oli kirjas voolu tarbivus aind 145w märgitud) aga kui kolisin selle aasata alguses estonia võimule ja s90 kõllidele üle siis oli kohe kuulda mis on muusika bassi on rohkem nii et tuleb jääda ikka vana hea vana kooli süsteemi juurde ja muusikat on kõvasti rohkem
      Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

      Comment


        #33
        Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

        Kes teab kas se voolu tarbivus ka reaalne on.

        Comment


          #34
          Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

          Kui head romantika võimud olid???

          Comment


            #35
            Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

            Mul neid vääägaa palju olnud, märkimisväärsed on vaid üksikud:
            täisvõimudest Brig 001 ja Odisse 010 (mõlemad küllaltki head),
            lõppvõim Korvet 200um-088C (lollikindel, maha põletada pea võimatu ning võimas ja talutava kvaliteediga, bassi osa on vaieldamatult hea),
            lõppvõim Estonia 010 (parameetrid pole pahad kuid oskamatutes kätes jääb töökindlusest puudu). Rohkem ei meenu midagi, mis tasuks ära mainida (võibolla on mõni meelest läinud) Igasugused romantikad ja muud paroodiaid ei kannata võimenditeks nimetada. Kel huvi see võtku romantika skeem ja lugegu üle mitu kondekat signaaliahelas on see saab lõbus olema.

            Comment


              #36
              Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

              Esmalt postitatud Rom poolt
              Mul neid vääägaa palju olnud, märkimisväärsed on vaid üksikud:
              täisvõimudest Brig 001 ja Odisse 010 (mõlemad küllaltki head),
              Odissei eelvõimendi küll ei kannata kriitikat, lõppvõim on normaalne.
              Kolakoguja

              Comment


                #37
                Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                Ise olen peamiselt võrrelnud amfiton y-002 ja Odissei 010 samade kõlarite taga (Bufu 2).

                Odissei mängis nende kõlaritega oluliselt plekisemalt kõrgeid (mulle ei meeldinud).

                Comment


                  #38
                  Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                  Tere. Oli siin üks loetelu võimenditest vahepeal. Ega keegi ei oska öelda, mida arvata Feniks 200U-010S? Eestis pole seda paraku palju liikvel näinud. Endal on Estonia 010 (eel ja lõpp) ja ka Feniks 50У-008С (50w @ 8oom). Estoniad (koos eelvõimuga) on küll jama (jama siis eelvõim, mitte lõpp). Madalaid pole jne. Vahetasin regullikonded ära ja tuli ka selline kuuldav-tuntav madal ots Estoniale, +/-25Hz. Feniksil on aga see hästi mõnus, kohe olemas, samas ka kõrged. 8xKTd lõpus.
                  Lihtsalt võiks vähe võimsam olla võimendi. Levinuimad korralikud võimud vist max. 80-100W (brig, odyssei). Äkki on mõttekam miskit lääne oma asemele leida, sest kuskil siin oli kirjas, et see "habras" tükk. Kuigi 200w on väga meelitav ja erinevalt brigist või odisseist on feniksil vähe esteetilist välimust ka elutuppa panna :P
                  viimati muutis kasutaja matt; 23 m 2007, 21:11.

                  Comment


                    #39
                    Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                    Võimendite puhul tuleb jälgida ,mis watte teile müüakse;p.m.p.o,RMS jne.Mida vähem watti eest maksad seda rohkem tunned et oled tegija.Ehk mida rohkem watte saad seda parem enesetunne on.Kes ikka tahab ,et tema muusika keskusel oleks sirka 15-20W per kanal, see juba ammu ei müü.Õnneks on veel jäänud üsna mõistlikud read kasutaja manuaalidesse ,loomulikult pole need üldiselt esile tõstetud 20Hz-20Khz, THD 0,06% , 50W 8oomi,ja vaadake et see pole RMS sest sel juhul on juba 95 w .Ja suuraundi puhul näidatkse võimsust 1 Khz juures nii et siin pole üldjuhul kuskilt kinni hakata.

                    Comment


                      #40
                      Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                      Kõige parem on poodi minnes heligeneraator ja voltmeeter kaasa võtta, et saaks võimsust mõõta.
                      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                      Comment


                        #41
                        Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                        Kuulasin vahepeal veel erinevaid võimendeid ja julgelt pakun kõige vingemaks BRIG-001.

                        Comment


                          #42
                          Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                          Hea veneaegne võim on see, kust saab ükshaaval trantse välja tinutada ja asendada muud staffi. Kui on juba sisemuses tegemist kividega, siis on kavalam see riist muuseumile maha müüa.

                          Comment


                            #43
                            Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                            Huvitav et keegi ei ole pakkunud lampvõime? Kurikuulsat Priboi'd (hilisemat Audest) näiteks Mitte et ma seda ise parimaks pakuks...
                            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                            Comment


                              #44
                              Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                              Esmalt postitatud GU50 poolt
                              Huvitav et keegi ei ole pakkunud lampvõime? Kurikuulsat Priboi'd (hilisemat Audest) näiteks Mitte et ma seda ise parimaks pakuks...
                              Tunnistan ausalt, et ma pole neid isegi kuulnud aga info põhjal, mis minu kõrvu jõudnud või foorumites loetu põhjal olen aru saanud, et üsna õnnetu tükk pidi olema (originaalkujul).

                              Comment


                                #45
                                Vs: Kõige vingem veneaegne võimendi

                                Mul oli Priboi aastaid kasutuses. Võrrelnud olen D1-002-ga
                                (see on grammofon koos võimuga), Mikron-iga (vene esimene
                                pisike "ressiiver"), Radiotehnika täisvõimuga, Akai STK-de peal
                                võimuga, BX8a-tega (stuudiomonitorid).

                                Ei saa öelda et hea, aga muusika kuulamiseks neist kõigist meeldivaim --
                                miskit "lambisoojust" sealt ikka tuleb ja võimsusvaru on nii et tapab
                                transs- ja kivivõimudega võrreldes. Korralike kastide taga on hääl ka
                                parem, kui S30-50-90netega, mis võib olla ka negatiivsete kommide
                                peapõhjuseks. Maaaluse SE-ga muidugi võrdlust ei kannata (-;,
                                aga selleks see muretsetud saigi, et enam muud peale lambisoundi
                                ei tahtnud.

                                Comment

                                Working...
                                X